Новини з 1996 року

Шкідники: у соцмережу потрапило відео про те, як комунальники знущаються над водіями

Марина Баніт 24 квітня 2018 10:15 1519 0

У соцмережі Фейсбук кременчужанин виклав відео. При перегляді видно, що зйомка ведеться з відеореєстратора. Автор розповідає про наболіле, керуючи автівкою і їдучи по проспекту Свободи, в районі зупинки «Міськводоканал». Видно, що на дорозі багато розритих комунальними службами ям для латання асфальтового покриття. Коли автівка проїжджає по цих ямах, її трясе. При цьому ями розташовані таким чином, що їх не об’їдеш – упоперек дороги.

«Чергове шкідництво від наших комунальників! Це «Водоканал» - найінтенсивніша дорога. Нарили тут ям і я не бачу, щоб хтось їхав і латав.

Тут один їхав під 60, ледь колеса не позалишав. Хлопці, ви що знущаєтеся? То фарбою заллєте все довкола - старий хлам. Зробіть хоч щось нормально. Чому не можна їх одразу залатати?» - такі слова лунали від автора.

Та для користувачів це не стало новиною. Вони розповіли про власні історії з тієї ж серії:

 

- А як вони нарили траншей у п'ятницю на Пивзаводському колі і залишили на вихідні... – писали одні.

 

- У дорожників, напевно, було важке дитинство без тетріса, доводиться компенсувати, - коментували інші.


- Мабуть, ти той чоловік, який знімав дороги в польських селах. Гарне порівняння, але нічого все одно не доб’єшся. Хто тут не був, не зрозуміє. А нашим ідіотам усе одно. Вони навіть не їздять по цих дорогах. Вони пролітають над ними, це в кращому випадку. А нехай проїдуть по трасі КИЇВ-КРЕМЕНЧУК і все на собі відчують. ДУРНІ! - розповідали треті.

Для перегляду відео натисніть на картинку.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись