Новини з 1996 року

Шини палали біля столичного будівельного холдингу, який очолює кременчужанин. ВІДЕО

Юлія Билина 09 вересня 2016 15:27 1159 0

Поліція арештувала трьох активістів Цивільного корпусу "Азов", що сьогодні спробували заблокувати офіс будівельного холдингу "Київміськбуд", який очолює Ігор Кушнір, колишній депутат Кременчуцької міськради та екс-заступник міністра оборони Украї

 

 

Масштабні бойові зіткнення відбулися сьогодні в Києві біля офіса будівельного холдингу "Київміськбуд", який очолює колишній кременчужанин Ігор Кушнір.

Димовими шашками закидали офіс будівельної компанії, яка з лютого конфліктує з киянами через будівництво у спальному мікрорайоні Святошин, представники Цивільного  корпусу "Азов".

Сутички біля скандальної забудови біля станції метро "Святошин" тривають уже не перший день. Учора, 8 вересня, місцеві жителі та активісти ЦК "Азов" штурмом взяли будівельний майданчик. А сьогодні азовці заблокували офіс компанії.

Натомість "Київміськбуд" виступив із заявою про те, що оголошує безстроковий страйк і призупиняє все будівництво у столиці.

"Рейдерська атака на будівельний майданчик ХК “Київміськбуд” уже призвела до жертв серед будівельників, які не мають жодного відношення до амбіцій проплачених кимось тітушок. Сьогодні вранці від димових шашок та вибухових пристроїв, які кидали в офіс “Київміськбуд” молодики із символікою батальйону "Азов" на одязі, могли зашкодити дітям, які йшли до шкіл поблизу, студентам інституту із сусідньої будівлі, мирним мешканцям столиці, які вранці йшли на роботу, - сказано в офіційній заяві будівельного холдингу.

"Ми вимагаємо у всіх, хто зацікавлений у розпалюванні цієї ворожнечі, негайно зупинитися! Ваші фінансові чи піарні інтереси не варті здоров’я людей! Ви нічого не досягнете таким чином, окрім чергового ганебного скандалу навколо України, про який дізнається увесь світ! Ви вбиваєте і без того слабку економіку країни, знищуєте усі сподівання на покращення інвестиційного клімату, ви змушуєте людей тікати з країни!"

"Київміськбуд" заявив, що оголошує безстроковий страйк, зупиняє усі свої роботи до того моменту, "поки нашим працівникам більше не треба буде боятися виходити на будівельний майданчик".  Натиснути на владу будівельники розраховують через розлючених киян, що мріють про нове житло.

"Тепер наші інвестори – тисячі киян, які чекають на власне житло, – разом із нами будуть вимагати від вас нарешті перейти до рішучих дій та захистити чесний бізнес від рейдерів", - сказано в офіційній заяві, розміщеній на сайті "Київміськбуду". 

Позиція представників Цивільного корпусу "АЗОВ", як й очікувалось, є діаметрально протилежною. Як пояснив голова даної організації Назар Кравченко, події під офісом "Київміськбуду" є відповіддю на події, що сталися на будмайданчику в Святошинському районі 7-8 вересня.

 

 

Протистояння з мешканцями Святошина триває з лютого цього року. Раніше Ігор Кушнір заявляв, що будівництво його компанія веде законно й уже врахувала інтереси мешканців.

Як відомо, кременчужанин Ігор Кушнір раніше кілька разів обирався депутатом Кременчуцької міськради. Після перебування на посаді заступника міністра оборони України кременчужанин очолив "Київміськбуд".

 

 

 

 

Теги: Цивільний корпус АЗОВ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 573 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 972 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1426 0