Новини з 1996 року

Шикуємо: у Кременчуці є аж 5 мільйонів нерозподілених коштів. Ділитимуть на позачерговій сесії

Артем Кузьменко 21 січня 2020 17:20 301 0

Про сесію, яка відбудеться через два дні, у четвер, стало відомо сьогодні.

Сьогодні, 21 січня, о 15:00, почалося засідання Президії Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання. Усього було 44 питання, які планують винести на позачергову сесію, яка має відбутися 23 січня, в четвер.

Міський голова Віталій Малецький озвучив причину, чому потрібно терміново провести позачергову сесію — у нас є “зайвих” 5 мільйонів гривень, які залишились за рахунок перевиконання якихось програм, продажу землі та майна.

Заради 5 мільйонів, на фоні бюджету міста у два з великим гаком мільярди гривень, — це дрібниці. Тим паче, якраз майже удвічі більше до цього наш градоначальник “знайшов” на друк фіолетової газети, і для цього він ніякої термінової позачергової сесії не скликав.

Усе ж щодо зайвих грошей: щоб їх кудись прилаштувати, за словами мера, потрібно змінювати програми розподілу бюджетних коштів. Невже така терміновість заради програм, які виконуватимуть щонайменше до кінця цього року?

Тож на сайті міськвиконкому в проєктах рішення міської ради вже можна переглянути всі ті самі 44 питання, які озвучили на Президії та які винесуть на сесію.

Якщо говорити саме про 5 мільйонів, то є кілька питань, які безпосередньо їх стосуються.

Одна з перших — “Програма підтримки розвитку територіального сервісного центру № 5342 регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області на 2018 – 2020 роки”, який знаходиться за адресою: проїзд 40 років ДАІ, 3, м. Кременчук Полтавської області (хоча знизу написано, що це програма на 2018-2019 роки). На 2020 рік їм потрібно 900 тис 226 грн на капітальний ремонт систем опалення, каналізації та водопроводу.

Далі — стипендії перспективним спортсменам нашого міста. Усього на це потрібно виділити 1 млн 128 тис 402 грн.

Також хочуть виділити 272 тис 800 грн на придбання путівок для відпочинку дітей з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування (зі супроводом, не менш ніж 10 календарних днів).

І нарешті вже у 2020 році повернулися до міста. На приведення містобудівної документації у відповідність до вимог Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” потрібно 610 тис грн (планують закінчити до 30 квітня цього року). 

Усе інше — це міські лікарні. Прочитавши пояснювальну записку в проєкті першої, можна зробити висновки про всі інші: “Через недофінансування з місцевого бюджету за проведені ремонтні роботи, придбане медичне обладнання, комп’ютерну техніку, медикаменти, оплату наданих послуг та інше, у зв’язку з початком нового бюджетного періоду...” лікарні проситимуть ще грошей у міського бюджету на різні потреби: комусь щось доремонтувати (або почати ремонтувати), докупити техніку, медичне обладнання тощо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 2852 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 98 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 280 0