Новини з 1996 року

Шахрай із Кременчука стане на шлях виправлення — допомагатиме комунальникам підмітати вулиці

Артем Кузьменко 17 лютого 2020 17:40 244 0

А потерпілий тричі подумає перед тим, як давати свій мобільний телефон чужій людині, щоб та зателефонувала.

Більше року тому, 3 лютого 2019-го, в Кременчуці сталася звичайна для більшості міст справа — шахрайство. Біля одного з магазинів на вул. Халаменюка в центрі міста один кременчужанин скористався довірою та наївністю іншого — попросив телефон, щоб зателефонувати. Як узяв у руки мобільник, так і втік. Інформацію про це додали в Єдиний реєстр судових рішень.

Крадія затримали, а телефон конфіскували. І лише через рік довга рука закону дійшла до цієї справи. Тож цілий рік потерпілому та підсудному довелося чекати результатів. Звісно ж, телефон рік був речовим доказом, і жертва крадіжки або пішла домовлятися з поліцією, щоб забрати його назад, або придбала собі новий.

У судовій справі зазначили, що підсудному вже раніше виносили покарання за крадіжку. Тоді йому дали 100 годин виправних робіт.

І цей випадок — також не виняток. Хоч не крадіжка, а шахрайство, суддя виніс такий самий вирок — 100 годин виправних робіт. І потерпілому повернули його мобільний телефон.

А вулиці попідмітає потенційний шахрай та крадій, який відпрацює свої 100 годин, а тоді буде, що буде: виправиться — добре, не виправиться та скоїть будь-яке правопорушення, яке класифікують як крадіжку чи шахрайство, — отримає більш суворе покарання.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 544 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 811 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 864 0