Новини з 1996 року

Шахраї продовжують полювання або як не потрібно міняти гроші

pplus 28 травня 2015 16:50 257 0

У Кременчуці директор однієї з міських фірм став жертвою шахрая

В понеділок, 25 травня у результаті шахрайства, замість 17 тисяч гривень потерпілий отримав всього 1400. Про те, як все відбувалось він розповів, звернувшись до редакції «Програми Плюс».
За словами потерпілого, він зайшов до відділення одного з банків, що розташоване неподалік зупинки «Гвардійська». Чоловік хотів обміняти 800 доларів на гривні. Це була дев’ята година і на той час у відділені була досить велика черга. До підприємця підійшов чоловік і запитав, чи не хоче він продати валюту. Після розмови вони домовились про обмін за курсом 100$ - 2125 гривень. Умовою з боку підприємця була перевірка купюр на справжність. Протягом години вони відвідали магазин і відділення ще одного банку. В обох місцях справжність купюр була підтверджена незацікавленими особами. Там же, у відділені банку вони вирішили здійснити обмін.
Переконавшись що в пачці знаходиться 17 тисяч гривень, потерпілий поклав їх до своєї сумки. Раптом шахрай «засумнівався» чи правильну суму було передано і попросив їх дати йому перерахувати ще раз. Ситуацію, що відбулась потім потерпілий не може достеменно пояснити. Зловмисник непомітно підмінив одну пачку грошей іншою і вийшов. Перерахувавши гроші ще раз, виявилось, що там усього 1400 гривень. Коли жертва зрозуміла, що її обдурили, шахрая вже ніде не було видно.
Потерпілий вважає, що «міняйло» потрапив у поле зору камер в обох фінансових установах. За словами працівника відділення банку, де відбулась їхня зустріч, за останній місяць це вже третій випадок, коли до них звертаються постраждалі від шахраїв.
Після інциденту потерпілий одразу ж звернувся до міліції і вже о пів на дванадцяту черговий прийняв заяву. За справою відкрите кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Євгеній Вітрянський

Теги: Журналист Кременчуг

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись