Новини з 1996 року

Сфотографувався в Європі і назад: мер Kremenсiuko Віталій Малецький повертається

Олександр Курилов 20 червня 2017 11:20 888 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, який разом із колегами – своєю помічницею Світланою Пищитою та віце-мером Ольгою Усановою - відпочивав тиждень в Євросоюзі (у Литві, у місті Алітус), повертаються до Кременчука.

Відповідний натяк – «Ми фото зробили, в новини потрапили, тепер їдемо, чекайте» - оприлюднила у Фейсбуці помічниця міського голови з міськвиконкомівських і всіх інших справ Світлана Пищита.

Аби ніхто не сумнівався, що займалися справами, пані Свєта виставила на сторінці фото з відповідним написом литовською. У перекладі Гуглу, мова про те, що справді було свято й на ньому в числі останніх названо було кременчужан.

«Вперше побували делегації фестивалю з Kremenčiuko (Україна) і Васлуй (Румунія) міст», - таке офіційне повідомлення з литовського міста Алітус.

Відомо також, що кременчуцька делегація вже відбула додому, нині їде десь по Білорусі, й сьогодні вночі мер міста Віталій Малецький прибуде на малу батьківщину – у Кременчук, де сьогодні копають повсюди енергетики, і накопані ними ями – рекордні.

Втім, що у   Кременчуці відбувалося за час відсутності нашого міського голови й як нині справи з боргами за газ та єдиним в Україні масовим прольотом кременчужан у справі отримання субсидій – про це мер Малецький говоритиме завтра на апаратній нараді у виконкомі, о 8-30 ранку.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2609 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3070 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3512 0