Новини з 1996 року

Сесія почалася з запитів. В депутата міськради Оксани Піддубної – 5 таких. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Олександр Курилов 22 грудня 2015 11:40 1106 0

Надалі голосування в залі міськради буде поіменним, а головуючий мер міста порушує регламент і обмежує права депутатів міськради,  й на це Оксана Піддубна просить звернути увагу прокурора, який є присутнім на сесій міськради.

Її запити – про голосування, яке має бути поіменним і результати якого мають оприлюднюватися одразу. Пропозиція Оксани Піддубної – внести ці зміни в регламент і проголосувати за них.

Результат голосування - 26 голосів за, при тому що представники блоку БПП утрималися.

Втім у залі проблеми з системою голосування, яка працює через раз. Тож депутати будуть усе переголосовувати.

Другий запит стосується статті в «Програмі плюс» щодо економії коштів на бібліотекарях, яких хочуть відправити у неоплачувані відпустки. Мова йде про отримання премій мером міста у розмірі 100 відсотків і в той же час відправлення працівників бібліотек у відпустку за свій рахунок.

Таке було й раніше, коли галузь культури очолював нинішній мер міста Віталій Малецький. Пропозиція з цього приводу від депутата – провести розслідування з цього приводу і не чіпати бібліотекарів. Кошти ж останнім виплатити за рахунок одного із заступників мера з гуманітарних питань.

За це питання - голосує більшість. Тобто рішення прийнято.

Останній депутатський запит від депутата Гордеєвої і мова тут про прожитковий рівень, який потрібно переглянути. Мова про заклик встановити прожитковий мінімум новий і збільшити його рівень.

"Сьогодні цей мінімум складає 1300 гривень для працюючого громадянина, але насправді прожитковий мінімум складає 7 тисяч гривень. Уряд повинен провести експертизу", – говорить депутат міськради Гордеєва.  За цей запит - депутатська більшість.

Утримався від прийняття такого рішення депутат міськради Руслан Ульянов.

Остання заява – від депутатА міськради Анни Павленко, яка зачитує пропозиції від громадської організації «Майдан Кременчук». Її пропозиція – включити у склад міськвиконкому іще чотирьох представників громадськості – Ольгу Тіщенко, Леоніда Харченка і Кирила Климчука та Віктора Гаркавенка. За це виступають три фракції міськради, але рішення більшості не набирає.

Депутати міськради формують порядок денний сесії міськради  – виступають проти існування підприємства «Кременчук Івест» і розгляду його програми.

Головні зауваження – програма цього підприємства не працює, тож, очевидно, її розглядати не будуть.

Пропозиція секретаря міськради Гриценка – дати цьому комунальному підприємству іще один шанс. За це ж виступає й депутат міськради Дмитро Кавунник, який говорить, що Інвестиційний парк, результат якого вже на виході.

Пропозиція «Опозиційного блоку» - зняти гроші й передати їх учасникам АТО. Загалом сесія, яка почалася, триває активно – йдуть дебати й депутата міськради Оксану Піддубну цікавить питання: чи є міліція, бо мер Кременчука Малецький не дає їй слова для виступу.

 

Теги: Сесія міської радиОксана ПіддубнаВіталій МалецькийПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1214 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2213 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2830 0