Новини з 1996 року

Сергій Рєзніков звільняється з 1 січня. Хто буде новим директором притулку для тварин?

Олександр Курилов 13 грудня 2017 11:45 663 0

Для кременчуцьких волонтерів, які опікуються бродячими тваринами в нашому місті, - невесела подія. З 1 січня наступного року звільняється зі своєї посади директор КП «Спецсервіс Кременчук» Сергій Рєзніков. Він – один із тих небайдужих кременчужан, хто разом з іншими волонтерами прийшов у притулок для бродячих тварин, аби зупинити жахи, які в ньому відбувалися. Слід сказати, що Сергію Рєзнікову, Марині Кожушко, Тані Грекул, Інні Хвостовій і всім іншим волонтерам це вдалося. І не просто вдалося, робота притулку для тварин змінилася.

Відомо, чому звільняється Сергій Рєзніков: мова йде про пошуки більшої зарплати для родини, в якій троє дітей, і тут немає жодних питань.

Хто ж буде новим директором? Переконані, що міський голова Віталій Малецький традиції покращення роботи притулку, які склалися за останні 4 роки, не перериватиме. Новим керівником буде теж волонтер, який любить братів наших менших і знає, як ними опікуватися.

«Програма Плюс» висловлює щирі слова вдячності за роботу Сергію Рєзнікову.  Ми жалкуємо через Ваше рішення, але переконані, що зміни в КП «Спецсервіс-Кременчук» якщо й будуть, то тільки на краще.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 219 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 317 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 463 0