Новини з 1996 року

Сергій Рєзніков звільняється з 1 січня. Хто буде новим директором притулку для тварин?

Олександр Курилов 13 грудня 2017 11:45 885 0

Для кременчуцьких волонтерів, які опікуються бродячими тваринами в нашому місті, - невесела подія. З 1 січня наступного року звільняється зі своєї посади директор КП «Спецсервіс Кременчук» Сергій Рєзніков. Він – один із тих небайдужих кременчужан, хто разом з іншими волонтерами прийшов у притулок для бродячих тварин, аби зупинити жахи, які в ньому відбувалися. Слід сказати, що Сергію Рєзнікову, Марині Кожушко, Тані Грекул, Інні Хвостовій і всім іншим волонтерам це вдалося. І не просто вдалося, робота притулку для тварин змінилася.

Відомо, чому звільняється Сергій Рєзніков: мова йде про пошуки більшої зарплати для родини, в якій троє дітей, і тут немає жодних питань.

Хто ж буде новим директором? Переконані, що міський голова Віталій Малецький традиції покращення роботи притулку, які склалися за останні 4 роки, не перериватиме. Новим керівником буде теж волонтер, який любить братів наших менших і знає, як ними опікуватися.

«Програма Плюс» висловлює щирі слова вдячності за роботу Сергію Рєзнікову.  Ми жалкуємо через Ваше рішення, але переконані, що зміни в КП «Спецсервіс-Кременчук» якщо й будуть, то тільки на краще.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 3004 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3480 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3923 0