Новини з 1996 року

Середня заробітна плата в Україні може сягнути 10 тис. грн

Валерія Макряшина 21 березня 2018 17:31 825 0

Середня заробітна плата в Україні може сягнути 10 тис. грн уже в жовтні-листопаді цього року. Про це сьогодні в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Також Розенко зазначив, що, за інформацією Державної служби зайнятості, на сьогодні в Україні є значна кількість вакансій із заробітною платою понад 15 тисяч гривень. 

«За інформацією Державної служби зайнятості, на сьогодні є тисячі вакансій в Україні, заробітна плата на які перевищує 15 тисяч гривень. Причому це не лише Київ. Це і Полтавська, і Дніпропетровська область, і Одеса, і Тернопільська та Запорізька області. Тобто в цілому по Україні лише через служби зайнятості спокійно можна знайти роботу на таку зарплату. В приватних агенціях із працевлаштування, переконаний, також є досить широкий вибір вакансій із достойними умовами оплати праці», - сказав він.

 

Читайте також: Нова зарплата. Скільки будуть отримувати військові з нового року? ІНФОГРАФІКА

 

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що паралельно з питанням підвищення заробітних плат Уряд працює і над покращенням умов праці.

«Поруч із питанням підвищення зарплат, над чим, безумовно, сьогодні працює Уряд, стоїть питання і покращення умов праці, тому що європейські стандарти мають застосовуватися не лише в оплаті праці, а і в умовах, в яких працює працівник. І тут, безумовно, мова йде і про мобільність робочої сили, і про покращення інфраструктури, і про розширення можливості надавати працівниками пакети соціальних послуг. Це має бути комплексна реформа і ми працюємо по кожному цьому напрямку», - підкреслив Павло Розенко.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 510 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 638 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1133 0