Новини з 1996 року

Серед студентів Кременчука оберуть чотирьох найкращих

Ксенія Омельченко 22 жовтня 2017 08:58 303 0

Фінал творчого конкурсу «Студент року – 2017» відбудеться 15  листопада в Міському Палаці культури. Дійство розпочнеться о 18.00.

Читайте також: Кременчуцьким студентам пропонують $5000 на втілення інновацій

Нагадуємо, що проект «Студент року», який охоплює талановите студентство Кременчука, було засноване понад 10 років тому.

Традиційними організаторами творчого конкурсу виступають  управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій.    

Заявки на участь у конкурсі «Студент року-2017» прийматимуться з усіх вищих навчальних закладів в управлінні у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (пл. Перемоги, 2, каб. 522).

Програма проекту складатиметься з кількох  номінацій. Особливістю цьогорічного відзначення кращих з кращих стануть творчі номінації: конкурси відеороликів «День з життя студента іншої країни» і «Танцювальний мюзикл».

Загальна програма заходу складатиметься з таких номінацій:

1. Конкурс «Візитна картка лідера ВНЗ та його команди» (у цьому конкурсі лідер презентує свій навчальний заклад та команду, розповідає про нього дотепно, креативно, форма представлення - довільна).

2. Конкурс відеороликів на тему: «День з життя студента іншої країни» (максимальне відтворення особливостей країни, що буде визначена шляхом жеребкування).

3. Конкурс «Танцювальний мюзикл» (оцінюватиметься масовість номера, розкриття стилю, хореографія та акторська майстерність).

4. Конкурс «Селфі» (лідер команди повинен зробити селфі та передати дух свого навчального закладу, свою творчість та креативність. Це також може бути групова фотографія, але автор знімка повинен бути в кадрі. Критерієм оцінювання є якість фотографії, креативний підхід, дотримання правил композиції, оригінальність сюжету).

Фото буде оцінюватися лише в Instagram за кількістю «лайків» під селфі з хештегом ( #kremen_student_2017). Опублікувати знімок необхідно 1 листопада 2017 року.

Підрахунок «лайків» фото відбудеться під час проведення конкурсу  15 листопада 2017 року.

Бали розподілятимуться таким чином: І місце – 10 балів; ІІ місце – 8 балів; ІІІ місце – 6 балів; ІV місце – 4 бали; V місце – 2 бали; VI місце – 0 балів.

5. «Домашнє завдання» (творчий конкурс, оцінюється оригінальність, креативність, різноманітність жанрів).

Загальні підсумки конкурсу підведе журі, за ними і визначать переможців.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись