Новини з 1996 року

Сепаратисти на Донбасі підтримують мера Кременчука. АКТИВІСТИ ПАРТІЇ «ПОРУЧ» РАДІСНО ПОВІДОМИЛИ

Олександр Курилов 19 грудня 2015 12:44 1654 1

Терористичне «Народне ополчення Донбасу» підтримує на посаді міського голови Кременчука мера Віталія Малецького. Підтримують, до речі, не просто так, а «всячески», що, «без сумніву, достойно похвальних слів».

А от чому підтримують терористи нового мера Кременчука, – про це вони не говорять.

Це коментарі кременчуцького видання промерського сайту  «Бред тудей», де невідомі оприлюднили свою точку зору на події, які відбуваються сьогодні, від імені користувача соцмережі "Вконтакте" Яни Гамми. 

Загалом, висловлювання цікаві – особливо інформація про такого собі Антона Пащенка, кременчужанина, який воює в рядах так званої «ДНР» проти України. Це, наскільки можна зрозуміти, – палка розповідь про третього мешканця Кременчука, який воює на боці терористичної ДНР проти мешканців нашого міста, які служать на Сході України.

Не менш цікаві й розповіді про підтримку мера Кременчука представниками «ополчення» та сподівання, що нова місцева влада «добъет салоедов до потери пульса…», тобто розбереться з проукраїнськими мешканцями  Кременчука.

Чого, однак, в оприлюднених записах користувача, який пише в Інеті під імя"м  адміністратора бюджетного закладу немає – так це закликів до термінового утворення «Кременчуцької народної республіки», що вже слава Богу.

Загалом усе варто прочитати, аби зрозуміти самому, що відбувається у голові нерозумного користувача, який перечитала всього Леніна,  однак інші точки зору на все це – не зрозумів.

Сама ж користувачка соціальних мереж Яна Гамма заперечує своє авторство даних антиукраїнських коментарів.

 

 

 

Теги: Підтримка оборониАТОСепаратизм у Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

вихров И.В. 21.12.2015 10:41

...тю...

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 93 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 277 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 632 0