Новини з 1996 року

Село неасфальтоване. Про кременчуцькі зупинки громадського транспорту на вул. Миру й не тільки. ФОТО

Валерія Макряшина 15 жовтня 2019 13:00 1488 0

Тоді як деяким мешканцям Кременчука пощастило чекати свою маршрутку під скляним навісом, інші ж містяни в очікуванні транспорту щоранку топчуться на пустирі, й добре, що в цей час не йде дощ, сніг і немає сильного вітру. Тоді ще нормально, та коли погода "репетує" - очікування маршрутки прирівнюється до тяжкого випробування.

Очікування з комфортом, але на неіснуючих зупинках?

Тільки за останній рік на ділянці дороги від перехрестя вулиць Київської та Вадима Пугачова, в напрямку проспекту Свободи, з'явилися три зупинки громадського транспорту "айлавкременчуцького" типу (зупинка "Автопарк" була встановлена раніше).

Рік тому нову зупинку встановили біля будинку №29 і довгий час вона не мала своєї назви, та й наразі не всі кременчужани знають, як вона називається.

Зазначимо, що на порталі EasyWay, який було створено у 2011, щоб допомогти людині зорієнтуватися в незнайомому місті та підказати, який громадський транспорт обрати для свого пересування, цієї зупинки взагалі немає. 

Натомість на карті позначкою "зупинка" помічена ділянка біля будинку №24/31 по вул. Гвардійській.

Але реальність, як знаємо, жорстока й такої зупинки не було, немає, але не виключено, що її туди депутат округу №13 втисне, бо він, згідно з інформацією на самих зупинках", є спонсором їх встановлення. 

Також у березні цього року по вулиці В. Пугачова, так би мовити, "для краси" з'явилася нова зупинка біля будинку №9, бо зазвичай там не зупиняється ні тролейбус, ні маршрутка №30, навіть на вимогу.

Про це "Програма Плюс" уже писала раніше. Тролейбуси зупиняються далі, на так званій зупинці "Автокооператив",  маршрутки раніше - на зупинці "СТО" біля буд. №19-21, яка існує більше 10 років і нарешті влітку 2019 року була облаштована.

 

 

Який там "смарт"? Лавочки, не скрізь звісно, але і за це спасибі

Що відбувається на зупинках із протилежного боку від перехрестя вулиць Вадима Пугачова та Київської (у напрямку парку Миру), можна охарактеризувати єдиним словосполученням  - "село неасфальтоване" (це стосується лише зупинок громадського транспорту).

Загалом же район тихий і непоганий - тут є школа, гімназія, вище професійне училище, дитячий садочок, парк Миру, який відвідують багато кременчужан, а раз на рік і гості з Індонезії. 

Але не пощастило жителям району із зупинками громадського транспорту. Тут геть відсутні умови для очікування пасажирів. Давайте детальніше розберемося, що є, а чого немає. 

 

 

Згідно з інформацією на порталі EasyWayдо зупинки "Автопарк" від кінцевої маршрутки №30 є офіційно 5 зупинок:

- Зупинка "Автотранспортне підприємство" (в напрямку парку Миру) розташована поблизу будинку №7 по вул. Олега Кошового. Вона більш-менш нагадує зупинку. Тут є навіть лавочка та зацементована платформа. Втім узимку вона здебільшого засипана снігом - про неї зазвичай забувають місцеві комунальники. На протилежному боці нічого, що нагадує зупинку, - немає. 

- Зупинка "Училище №7" - пустир, який взимку також позбавлений уваги комунальних служб. Тому в холодну пору року містянам доводиться очікувати свою маршрутку просто на дорозі, де рухається автотранспорт. 

- Зупинка "Гонг Миру" - тут просто дивіться на фото. Нічого, крім лавочки з одного боку, не зафіксовано. 

- Зупинка "Парк Миру" - пустир. Від дощу тут захистять лише дерева. 

 

 

- Зупинка "Вул. Миру" (біля магазину "Оптовичок") - зупинки немає. Розпізнавальним знаком є табличка, яка прикріплена до електричного стовпа. 

Кінцева зупинка маршрутки №30 називається "Вул. Миру. Гаражі" - також необлаштована: ні смарт-зупинки, ні скляного навісу, ні лавочки - лише скромна доріжка й відерце для сміття...

Дуже шкода, що партія "Поруч" фактично не поруч. Фактично, фізично й морально ця партія та її представники дуже далекі від проблем мешканців свого 9-го округу, про зупинки на якому йде наразі мова. 

 

 

Тоді як партія "Поруч" взагалі не цікавиться, КП "Благоустрій Кременчука" - на сторожі контролю.

Нагадаємо, минулого року підприємство взяло під контроль ряд смарт-зупинок громадського транспорту по вул Миру, щоб здебільшого здійснювати роботу з їхнього технічного обслуговування.

Ви дуже здивуєтеся, дізнавшись, що наші комунальники доглядають неіснуюче, зокрема смарт-зупинку на кінцевій маршрутки №30, там, де наразі тільки "смарт-відерце для сміття і смарт-доріжка".

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1066 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2063 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2683 0