Новини з 1996 року

Секрет, який допоможе перевірити зручність туфель на високих підборах без примірки

pplus 26 березня 2020 08:10 205 0

Усі дівчата мріють літати на високих підборах, тільки багато хто відмовляється від цієї затії. Кожна знає, що взуття на "шпильці" рідко буває зручним, цей факт змушує перейти на щось більш "приземлене".

Навіть після попередньої примірки не можна точно сказати, що взуття на 100% буде використовуватися. Адже буває, що в магазині все сидить зручно, а після першої прогулянки здається, що ці туфлі неможливо носити.

Що впливає на зручність?

Колодка туфель із високим каблуком може виявитися жахливою або ж цілком комфортною. Ні висота каблука, ні частини біля носочка при цьому не впливають на зручність.

Ступня має найбільшу кількість кісток в організмі людини. Причому кістки там дрібні й дуже крихкі. Склепіння стопи, коли ми носимо взуття на високих підборах, неприродно деформується. Однак ця деформація може викликати меншу втому ніг, а може, навпаки, більшу.

Що саме викликає напругу в склепінні? Його максимальне вигинання. Тому потрібно підбирати туфлі на підборах, які забезпечать зводу стопи найбільш комфортне положення.

На висоту склепіння впливає відстань між кінчиком каблука і підошвою! Чим більше сантиметрів між вашою п'ятою на підборах і підносковою частиною туфель, тим зручнішою буде ця пара.

Секрет простий

Потрібно наживо або по фото виміряти відстань від кінчика каблука до підошви туфель і вибрати ту пару, де вона більша. Чим далі п'ятка від підошви, тим менше вигинається звід стопи і комфортнішим буде носіння взуття. Цей кут впливає на підняття зводу: чим він гостріший, тим швидше втомлюється нога.

Це правило на 100% працює лише зі «шпильками». Тобто з туфлями на підборах і з тонкою підошвою. У лабутенів, стрип-туфель й іншого подібного взуття потовщена підноскова частина, там інша будова колодки, і вимір відстані від кінчика каблука до цієї платформи не такий інформативний. Кут там дуже важко виміряти. Такі туфлі краще приміряти.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 325 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 356 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 430 0