Новини з 1996 року

Себе втратив, а гроші заробив. Активіст Харченко зробив бізнес на депутаті Головачу. 50 тисяч гривень

Олександр Курилов 26 травня 2016 14:05 2065 0

Громадському активісту Кременчука й представникові (колишньому) місцевого «Майдану» Леоніду Харченку вдалося заробити 50 тисяч гривень на судовому процесі між ним і депутатом міськради від «Батьківщини»  Олександром Головачем.

З таким прибутком для нього завершується судовий розгляд кримінального провадження, в якому громадський активіст був постраждалим, а депутат міськради – нападником.

Відтепер вони обоє будуть зрівняні в правах, а сама кримінальна справа буде закрита. Причина – депутат міськради Олександр Головач заплатив 50 тисяч гривень за нанесену травму (легкий ступінь), а громадський активіст ці кошти взяв.

«Справа в тому, що мені потрібно розрахуватися з адвокатом. А по-друге, кошти, які мені депутат міськради перерахував на рахунок у банку, ніяк повернути. Депутат вніс ці гроші в касу банку готівкою», - пояснив «Програмі плюс» свій вчинок громадський активіст Харченко, який два роки боровся за встановлення законності в цій справі, але врешті-решт за 50 тисяч гривень вимагати законність припинив.

У свою чергу репортер вітає громадського активіста (теж колишнього) з його успішним бізнесом.

До цього випадку з нерозумних депутатів міськради кошти в розмірі по 50 тисяч гривень ще ніхто в історії Кременчука не стягував.

Тож сподіваємося, що за отримані гривні (правильніше сказати – срібники), громадський активіст купить телевізор, комп’ютер й решту таких дрібниць, за які міняють свої погляди.

 

Теги: Продаж за гроші

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2480 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2504 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3741 0