Новини з 1996 року

Себастьян Феттель: "У Монако розклад сил на папері не має значення, ми можемо провести хороший етап"

pplus 23 травня 2019 16:45 204 0

Пілот "Феррарі" Себастьян Феттель чекає непередбачуваний Гран-прі Монако, на якому італійська команда може добитися високого результату.

"Не думаю, що нам треба час, у Барселоні ми вже зрозуміли, що недостатньо швидкі. Нам це не подобається, так що ми працюємо, щоб змінити стан справ.

Траса в Монако унікальна, і в цей уїк-енд може статися все, тому, напевно, розклад сил на папері і форма на основі попередніх п'яти перегонів не мають значення. Складно робити прогнози. Враховуючи результати останньої пари перегонів, можна припустити, що такі типи поворотів не особливо підходять нам. Проте я не бачу причин, через які не можна було б провести хороший етап. З історичної точки зору, принаймні останніми роками, тут усе було позитивно.

Тести допомогли нам зрозуміти певні речі, але, очевидно, цього недостатньо для того, щоб бути на рівні "Мерседеса". Треба визначити, в чому головна проблема, й інженери працюють над цим", - сказав Феттель.

Керівник "Феррарі" Маттіа Бінотто поскаржився на те, що команда все ще не знайшла ідеальний підхід до шин: "Шини дуже, дуже чутливі, працювати з ними неймовірно складно. Це поєднання чинників: наш болід недостатньо швидкий, але шини створюють ще серйознішу проблему. Вікно температур, на жаль, надзвичайно мале. Можна спостерігати сильні відмінності в часі на крузі, який показує один і той же пілот або два гонщики з однієї команди, і це складно зрозуміти. Зворотний зв'язок, що стосується роботи з шинами, іноді хороший, а іноді його немає. Інженери докладають багато зусиль, щоб здолати такий випадковий розвиток подій. Ми робимо все можливе, але, ймовірно, інші команди мають трохи більше розуміння".

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 981 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1827 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 844 0