Новини з 1996 року

Щось у лісі пропаде. Голова облдержадміністрації Головко пообіцяв боротися з корупцією

Олександр Курилов 17 червня 2017 13:47 1445 0

Голова Полтавської обласної адміністрації Валерій Головко оприлюднив у соціальних мережах обіцянку боротися з корупцією.

Відповідний запис керівник Полтавської області залишив на своїй сторінці в соцмрежах, де написав так з приводу затримання на хабарі начальника Управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Олександра Колесникова: "Хабарникам та корупціонерам немає місця у владі. Ніхто не має імунітету на подібні дії. Боротьба з корупцією була і є одним із пріоритетів моєї діяльності. Тому я і буду займатися нею».

Однак губернатор не пояснив, чому він допустив до того, що нині головне в облдержадміністрації - це валіза з грошима. Про що слід додати, так це те, що свою обіцянку боротися губернатор підкріпив фотографією порушника закону.

Як саме буде боротися з корупцією, Валерій Головко, відповідь на це запитання не оприлюднює. Натомість, якщо виявити надзвичайну наївність і на секунду представити, що пан Головко справді нічого не знав, то для початку тут тільки одна порада: а чому б пану губернатору не подивитися на антикорупційний монітор і не подивуватися побаченому. Єдине що – переглядаючи закупівлі за бюджетні кошти, і мова тут про кременчуцькі випадки, слід міцніше триматися за стілець, аби не впасти від побаченого з інфарктом.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 643 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 859 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 1100 0