Новини з 1996 року

Щось у лісі пропаде. Голова облдержадміністрації Головко пообіцяв боротися з корупцією

Олександр Курилов 17 червня 2017 13:47 1282 0

Голова Полтавської обласної адміністрації Валерій Головко оприлюднив у соціальних мережах обіцянку боротися з корупцією.

Відповідний запис керівник Полтавської області залишив на своїй сторінці в соцмрежах, де написав так з приводу затримання на хабарі начальника Управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Олександра Колесникова: "Хабарникам та корупціонерам немає місця у владі. Ніхто не має імунітету на подібні дії. Боротьба з корупцією була і є одним із пріоритетів моєї діяльності. Тому я і буду займатися нею».

Однак губернатор не пояснив, чому він допустив до того, що нині головне в облдержадміністрації - це валіза з грошима. Про що слід додати, так це те, що свою обіцянку боротися губернатор підкріпив фотографією порушника закону.

Як саме буде боротися з корупцією, Валерій Головко, відповідь на це запитання не оприлюднює. Натомість, якщо виявити надзвичайну наївність і на секунду представити, що пан Головко справді нічого не знав, то для початку тут тільки одна порада: а чому б пану губернатору не подивитися на антикорупційний монітор і не подивуватися побаченому. Єдине що – переглядаючи закупівлі за бюджетні кошти, і мова тут про кременчуцькі випадки, слід міцніше триматися за стілець, аби не впасти від побаченого з інфарктом.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 198 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 292 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 452 0