Новини з 1996 року

Щось скажуть чи мовчатимуть? Нардеп Шаповалов провів тестування кременчуцьких пенсіонерів

Олександр Курилов 11 квітня 2018 10:41 836 0

Кременчуцькі пенсіонери, не всі, але з числа особливо відібраних, спокійно ставляться до бездіяльності нардепа Юрія Шаповалова.

А головне – відібрані громадяни похилого віку не дорікають Шаповалову тим, що в парламенті він нічим не займається й не підтримує закони, які потрібні всім громадянам України.

Відповідний звіт, що пенсіонери нашого міста, принаймні їх частина, на нардепа Шаповалова не кидаються із запитаннями, оприлюднила прес-служба міськвиконкому.

За тим, про що мова, – кременчуцькі чиновники провели на Третьому Занасипу пробний суботник, мета якого – подивитися на реакцію людей і, зокрема, реакцію  громадян на  нашого бездіяльного нардепа, якому, крім його бізнесу, ніщо не цікаво – ні люди, ні країна, в якій він живе.

На сам суботник запросили обмежену кількість пенсіонерів з тамтешнього терцентру (до 15 осіб), а для підстраховки, аби заспокоювати людей у випадку зайвих запитань, взяли Кременчуцького  міського голову Віталія Малецького, його заступника Ольгу Усанову та керівника Крюківської районної адміністрації Дмитра Лозовика (Скандала).

У підсумку все пройшло нормально й репортаж, як пенсіонери, тримаючись за спину (бо болить), замітали дорогу, аби допомогти комунальникам, - вийшов.

Єдине, що цей репортаж комунальне підприємство «КТРК» показувало в Ютубі, а не у всіх стареньких є комп’ютер, аби подивитися, як усе було.

Чому пенсіонери не запитували нардепа про його хоча б останнє голосування, де Юрій Шаповалов не підтримав настання миру в Україні, – про це організатори не повідомляють.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись