Новини з 1996 року

Щось пішло не так. У КРЕМЕНЧУЦІ ВСЕ ЩЕ ЗАПУСКАЮТЬ ТЕПЛО В ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЧАСТИНІ МІСТА. НАШІ СТРАЖДАННЯ

Олександр Курилов 13 жовтня 2015 10:58 1013 0

У Кременчуці – справжня двостороння гарячка з усіма її наслідками. З одного боку цієї гарячки - наші вибори, на яких чиновники  міськвиконкому замість того, аби займатися підключенням опалення й проблемами міста, поливають один одного кольоровими помиями в соцмережах та через біг-борди й спеціальні газети.

З іншого -  слюсарі, яких у місцевих управляючих компаніях: «Добробиту», «Житлорембудсервісу» та «Перспективи» ще неповністю скоротили, все ще бігають по підвалах будинків центральної частини Кременчука й вмикають опалення, про що мали забути ще вчора.

Про те, що 20 слюсарів і сантехніків (орієнтовна кількість. Точна – це міська таємниця. – Авт.) усе ще бігають по підвалах будинків центру міста й крутять засувки, репортеру розповіли у міськвиконкомі.

За даними прес-служби виконкому, нашим чиновникам уже навіть вдалося увімкнути тепло в 303 будинках із 1112, що є успіхом. Гірше, що, за цими ж даними, поки що вмикається тепло ще в центральній частині міста та Дальньої Раківки, що мали зробити ще вчора, й розпочато підключення нагірної частини.

Аби підвищити відсоток будинків, підключених до тепла й оприлюднити відповідний рапорт, у мерії також по-новому почали рахувати житлові будинки.

Тож тепер багатоповерхівок у Кременчуці не офіційні 1112 штук, а приблизно 800, а решта - то ОСББ чи взагалі незрозуміло що й ніхто не знає, звідки вони взялися.

Відповідно, за новою придуманою статистикою, – у Кременчуці вже все добре й  у 30-и відсотках багатоповерхівок тепло вже є.

У реальному житті все набагато гірше й комунальники з кувалдами вимучують засувки в підвалах центральної частини Кременчука. 

А ще гірше, бо з’ясувалося, що в реальному житті міськвиконкомівська статистика й рапорти батареї опалення чомусь зовсім не нагрівають, але охолоджують.  

Теги: опалювальний сезон у КременчуціКомуналка

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1979 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2548 0