Новини з 1996 року

Щоб знав, що красти – погано: кременчужанин лише на судових експертизах втратив більше, ніж вкрав

Артем Кузьменко 26 жовтня 2020 16:30 214 0

20 жовтня в приміщенні Автозаводського суду Кременчука розглянули кримінальне провадження за обвинуваченням раніше не судимого кременчужанина. Йому інкримінують ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка).

Розгляд відбувся без учасників судового провадження. Все пройшло лише за участю судді Андрія Малтиза та його секретаря, оскільки крадіжка – це кримінальний проступок.

Крадіжка сталася 16 вересня, приблизно о 10:00. Чоловік, якого притягнули до відповідальності, виходив зі своєї квартири й помітив під стіною чавунні батареї, а поруч – сталеві регістри опалення. Їх винесла та поставила в коридорі сусідка, оскільки в її квартирі тривав ремонт.

Кременчужанин підмовив сторонніх осіб, яких, вочевидь, до відповідальності потім не притягли. Разом з ними він вкрав те, що винесла сусідка.

Поки тривало досудове розслідування, експерт-товарознавець порахував, що сума збитків жінці становить 1 550 гривень.

Ще до розгляду в суді обвинувачений визнав свою вину й покаявся. Цивільний позов від потерпілої не надходив.

Суддя Андрій Малтиз визнав крадія винним і присудив йому один рік обмеження волі, але на підставі ст. 75 КК України замінив покарання на один рік іспитового терміну. Крім цього, кременчужанин має сплатити на користь держави 1 961,40 гривень за залучення того самого експерта-товарознавця.

Після такого мешканець Кременчука має запам’ятати, що красти – не вигідно, оскільки за експерта довелося заплатити більше, ніж чоловік міг виручити за вкрадені батареї.

Вирок опублікували на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.


Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду через Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом 30 днів з дня отримання копії судового рішення.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 598 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 828 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 1033 0