Новини з 1996 року

Щоб уникнути черг, закордонні паспорти друкуватиме додаткова лінія

Валерія Макряшина 10 січня 2018 18:05 500 0

Державна міграційна служба України планує вже в січні запустити додаткову лінію персоналізації документів, що зніме проблему технічного виготовлення закордонних паспортів.

Про це повідомляє прес-служба ДМСУ.

"У січні 2018 року заплановано запуск на Поліграфкомбінаті «Україна» додаткової лінії персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів, залежно від суми оплаченого адміністративного збору", - йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, на даний час затримка у видачі закордонних паспортів триває, тому міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням та порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон. У ДМСУ також застерігають від спроб звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють конкретні строки виготовлення паспорта.

 

Читайте також: Кременчук у «Безвізі». З початку року закордонні паспорти для роботи отримали 30 тисяч жителів

 

У міграційній службі також повідомили, що нині вже розпочато планову заміну сертифікатів на Поліграфкомбінаті «Україна», яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою. 

Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача здійснюватиметься у тому ж порядку, в якому ці дані відвантажувалися раніше. Після повторного направлення в онлайн-сервісі «Перевірка оформлення паспорта» зміниться дата відправлення даних на персоналізацію, але це жодним чином не вплине ні на черговість, ні на строк персоналізації, запевняють у міграційній службі.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись