Новини з 1996 року

Щоб потрапити на роботу до мерії, треба буде проходити конкурс, - майже як Малецький перед виборами обіцяв

Андрій Михайленко 10 лютого 2017 10:44 857 0

Для роботи в міській та районних адміністраціях Кременчука тепер обов'язковий конкурс, - народні депутати 9 лютого ввечері підтримали у другому читанні проект Закону № 2489 «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Відповідно до закону, працювати в органах місцевого самоврядування не можуть особи, які не пройшли спеціальну перевірку і підпадають під дію закону «Про очищення влади».

Також Верховна Рада заборонила службовцям місцевого самоврядування членство в політичних партіях.

Законом вводиться конкурсний відбір службовців місцевого самоврядування.

Передбачається встановити введення 3-х категорій посад службовців місцевого самоврядування: I категорія - керуючі справами виконавчого комітету місцевих рад; II категорія - керівники структурних підрозділів апарату місцевих рад; III категорія - інші посади.

При цьому службовці I категорії не мають права бути членами політичних партій. А службовці всіх категорій не можуть брати участь у передвиборній агітації, якщо тільки вони не є кандидатами в президенти, в депутати ВР або місцевих рад.

У разі якщо держслужбовець реєструється Центральною виборчою комісією як кандидат у президенти, депутатом Ради, місцевої ради, мера міста, то він буде зобов'язаний в одноденний термін письмово повідомити про це голові сільської, районної, районної у місті, обласної ради.

При цьому держслужбовцю-кандидату на час виборчої кампанії надається відпустка без збереження зарплати.

Також передбачається проведення оцінки результатів службової діяльності щорічно безпосереднім керівником на підставі показників результативності, ефективності та якості, визначених з урахуванням посадових обов'язків службовця місцевого самоврядування.

Відтепер міському голові Віталію Малецькому не вийде не дотримуватись своєї передвиборчої обіцянки призначати керівників органів місцевого самоврядування виключно на конкурсній основі, яку він оприлюднив ще 30 жовтня 2015 року.

 

 

Нагадаємо, обійнявши посаду міського голови, пан Малецький усупереч своїй обіцянці розпочав кадрові чистки у мерії та на комунальних підприємствах, які проходили підкилимно.

Самі ж розпорядження мера з цього приводу дуже часто не оприлюднювались, як того вимагає Закон України "Про доступ до публічної інформації".

Нагадаємо, список "жертв"-керівників комунальних підприємств Віталія Малецького стосується:

- екс-очільника Спецкомбінату ритуальних послуг Дмитра Леошка,

- екс-головлікаря Третьої міськлікарні Вадима Українця

- екс-очільника КП "Кременчукводоканал" Валерія Медведовського.

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 82 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 147 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3873 2