Новини з 1996 року

Щоб не прорвало дамбу Кременчуцької ГЕС. У міськвиконкомі терміново збільшують штат чиновників

Олександр Курилов 13 листопад 2018 16:52 816 0

Управління з надзвичайних ситуацій міськвиконкому Кременчука (не плутати з управлінням ДСНС, рятувальники якого існують окремо) збільшить свій штат на три особи та введе посаду головного спеціаліста з питань оповіщення та зв’язку.

Також у самому управлінні буде створено два нові відділи.

Необхідність збільшення штату,  за яким Кременчук повернеться до минулих часів, пов’язана з міфічною можливістю прориву дамби Світловодської ГЕС  - цією потенційною загрозою лякають щорічно мешканців нашого міста.

Це проект рішення чергової сесії міськради, в якому пояснюється  необхідність збільшення кількості чиновників управління з надзвичайних ситуацій Кременчуцького міського виконавчого комітету.

Тож пояснення перше -  «…створення відділу оперативного реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків є необхідністю сьогодення. А основне його призначення - здійснення організаційних заходів органами місцевого самоврядування в районах міста та  введення режимів особливого періоду і воєнного стану.

Також нові чиновники займатимуться «організацією проведення аварійно-рятувальних робіт,  залученням сил цивільного захисту  до ліквідації надзвичайних ситуацій і керівництвом проведення відновлювальних робіт,  життєзабезпечення постраждалих, надання допомоги постраждалим відповідно до районів міста».

Окреме пояснення стосовно відповіді на запитання – чому в міськвиконкомі взялися за відновлення відділів з надзвичайних ситуацій у Крюківському та Автозаводському районах.

Звісно, що тут  «батькам міста» гріх не згадати про теоретичну,  у випадку  вибуху надпотужної атомної бомби,  можливість прориву дамби Кременчуцької ГЕС, товщина якої складає небагато-немало, а сто метрів.

«Слід зазначити, що до зони катастрофічного затоплення підпадають центральна та правобережна частина міста Кременчука з населенням більше 112 тис. чоловік, у зв'язку з чим для організації евакуації, розміщення, забезпечення населення потрібна значна кількість осіб адміністрації тимчасових органів з питань евакуації. У випадку катастрофічного затоплення правобережна територія міста (Крюків) взагалі залишається без органу планування та здійснення заходів з питань евакуації постраждалого населення та подальшого його розміщення в безпечних районах», - така аргументація щодо намірів  батьків міста повернутися до того, з чим три роки тому розпрощалися.

Та, здається, що збільшення управління надзвичайних ситуацій лише на три особи – це все-таки мало й багато чого не враховано.

Вочевидь, було б правильно створити відділ протидії метеоритній небезпеці, бо небесні тіла можуть теж впасти на Кременчуцьку ГЕС, і заразом – створити відділ захисту кременчужан від інопланетян.

І це було б правильно – все-таки бюджет Кременчука наступного року перевищить два мільярди гривень і коштів для утримання чиновників вистачить. Це вже на все інше не вистачатиме, що, до речі, є сьогодні.

Але головне  - ми будемо в безпеці й увесь час згадуватимемо про Світловодську ГЕС, яка, за спостереженням наших чиновників, уже скоро розвалиться й Кременчук опиниться у воді.

Останнє - про саму надзвичайну ситуацію й сьогодні вона в місті одна – це дірка на мосту біля Пивзаводу. І прохання тут тільки одне до наших міськвиконкомівських надзвичайників, аби вони її залатали бетоном.

Бо так, не доведи Господи, цей міст впаде, поки ви розширюватимете свої штати, аби працевлаштувати кумів та сватів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 58 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 200 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 144 0