Новини з 1996 року

Щоб Кременчук не забув про своїх воїнів-захисників, будуть розвивати проект "Герої нашого міста"

Андрій Михайленко 06 березня 2017 18:05 1097 0

Як було зазначено на презентації вказаного проекту, котра відбулася 28 лютого, проект має переслідувати таку мету: 1) зберегти пам'ять про АТОвців; 2) вшанувати їх; 3) використати зібраний матеріал для патріотичного виховання підростаючого покоління.

Задля цього, ймовірно, слід буде розробити окремо інформаційний сайт - електронну енциклопедію, а також вирішити питання з приміщенням, де будуть зберігатись всілякі експонати, які передадуть АТОвці.

Про можливі тонкощі та деталі даного проекту його ініціатори (та всі бажаючі долучитися до нього) мають обговорити на зустрічі вже на цього тижня.

Ініціаторами проекту виступили бійці АТО - волонтери організації «Ветерани АТО Кременчука» та окремі волонтери.

Про це в ході прес-конференції повідомив голова громадської організації «Ветерани АТО Кременчука» Микола Кравченко.

 

 

«Час минає - все забувається. Ми хочемо зберегти інформацію про захисників нашого міста. Про тих, хто брав і бере активну участь у Визвольній війні на Донбасі. Швидше за все, це будуть інтерв'ю, фотографії, відео, які потрібно систематизувати і зберегти.

Простіше кажучи, ми хочемо донести до нащадків історії учасників подій, творців історії - самих воїнів», - зазначив АТОвець.

Ініціатори проведення акції зазначають, що в даний момент уже понад 1000 кременчужан взяли участь в АТО та подіях на Майдані.

«Знайти, зберегти, систематизувати і обробити всю інформацію - це великий пласт роботи, який під силу тільки небайдужим професіоналам», - повідомив Микола Кравченко і запросив журналістів, волонтерів та небайдужих городян до співпраці.

На даний момент невідомо, як буде фінансуватися проект і що вийде в підсумку: книга, цикл публікацій у пресі, відеофільм або ціла їх серія.

Як уже було зазначено, всі деталі реалізації проекту будуть узгоджені пізніше - в ході робочих зустрічей ініціативної групи, яка буде сформована вже в найближчий тиждень.

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Життя КременчукаІсторія КременчукаЗагиблі Герої

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1564 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1643 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1562 0