Новини з 1996 року

Щоб було, як у Європі: за будівництвом дороги на Полтавщині стежитимуть польські інвестори

Артем Кузьменко 16 липня 2020 14:45 362 0

У Полтаві підписали договір між Службою автодоріг області та польською компанією “B-Act Sp. z o.o.”. Про це повідомила пресслужба Полтавської обласної державної адміністрації.

Компанія перемогла у відкритому конкурсі на сайті публічних закупівель Prozorro. Вона має за плечима багаторічний досвід успішної участі в реалізації інфраструктурних проєктів на території Європейського Союзу.

Відповідно до угоди, тепер представники B-Act контролюватимуть якість та хід будівництва на обході Решетилівки під час будівництва автодороги H-31 “Дніпро-Решетилівка”.

На території Полтавської області фахівці з B-Act здійснюватимуть технічний нагляд за виконанням робіт із будівництва та реконструкції доріг на ділянках від 150 до 168 кілометра.

 

“Компанія «B-Act Sp. z o.o.» зобов’язана здійснювати технічний нагляд та контроль за якістю та обсягами виконаних підрядником робіт на об’єкті, контролювати ведення документації та дотримання графіків робіт, усунення підрядником дефектів, що впливають на безпеку дорожнього руху”.

 

Вперше компанія з’явилася на українському ринку у 2017 році. Її допустили до участі в тендері щодо надання консультаційних послуг із технагляду під час реконструкції автомобільних доріг у Львівській та Волинській областях.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 154 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 312 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 663 0