Новини з 1996 року

Що зміниться у Кременчуці? Карантин в Україні після 30 липня продовжать ще на місяць

Олександр Курилов 16 липня 2020 15:00 811 0

Карантин в Україні продовжать ще на місяць, але не довше. Натомість, вже у серпні будуть зміни, з поділом на зони, які затвердять на урядовому рівні.

Про те, що карантин, який завершується 30 липня, буде ймовірно продовжено вже до вересня, сьогодні на селекторній нараді оголосив Президент України Володимир Зеленський.

«Не треба поспішати з продовженням карантину надовго, треба діяти за розвитком ситуації.

«Всі вже втомилися від цього карантину. Потрібні чіткі рамки, як ми його продовжимо, щоб у людей були можливості для життя в безпеці, щоб міг функціонувати бізнес, щоб економіка не стояла на паузі. Тому спочатку продовжуємо на місяць, але не довше», – сказав Глава держави.

Звідси й можливість передбачити те, що буде далі принаймні у Кременчуці.

Й першим, що має бути – відновлять в повному обсязі  роботу транспорту та скасують рішення мера нашого міста Малецького про обмеження прав на безкоштовний проїзд для громадян пільгових категорій.

Також, сам міськвиконком, який сьогодні є недоступним для жителів міста буде повернуто до нормального життя.

Ще в цьому переліку – можливо в повному обсязі  у Кременчуці буде відновлено залізничне сполучення.

Стосовно всього іншого – масок , соціальних черг та вимог здавати тести  при тій же госпіталізації в заклади медицини, то все це залишиться.

А от щодо того, що може змінитися в гірший бік – не виключено, що після 1 вересня всім нашим педагогам доведеться  здавати ІФА тест на коронавірус, що є цілком реальним.

Щодо інших змін, зразка скасування обмеження кількості пасажирів в громадському транспорті, чи появи на маршрутах Кременчука автобусів з пільговою ціною в 4 гривні замість 6-и, то швидше за все нічого такого не буде.

Натомість, коронавірус переслідуватиме всіх нас ще не один рік й головним, чого варто очікувати  – це пояснення чиновників, що головна мета для них - вберегти систему медицини від обвалу, який може бути під час епідемії.

Тому вони руйнуують все інше - комфортні умови проживання людей і не тільки їх.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 964 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1799 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 829 0