Новини з 1996 року

Що вже наробили? Мер Кременчука Малецький втілив у життя безпрецедентну програму своєї безпеки

Олександр Курилов 08 листопад 2019 14:04 481 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький втілив у життя нові й надзвичайні правила безпеки для себе та особливо наближених чиновників міськвиконкому, кабінети яких розташовані поруч із його приймальнею.

Зміни такі - віднині вільний доступ громадян до цих приміщень забороняється, а вся територія береться під охорону.

Це нові правила життя наших чиновників, які заради них знехтували правилами  пожежної безпеки – зачинили запасні виходи, що є кричущим порушенням.

Мова про третій поверх нашого міськвиконкому, на якому знаходиться приймальня міського голови і трьох його заступників – секретаря міськради, заступника з будівництва та виконавчої діяльності. 

Ще 5 заступників Віталія Малецького сидять у робочий час у кабінетах, які розташовані подалі від свого начальника. Й для них червоний сигнал обережності не введено.

За всіх часів, починаючи з 1980 року, пройти в приймальню мера Кременчука було досить просто. Однак за міського голови Віталія Малецького все змінилося.

Тепер, щоб наблизитися до кабінету першої особи міста, потрібно пройти два загороджувальних пости – на першому й третьому поверсі міськвиконкому, а далі просто впертися в зачинені двері, які просто так без повної перевірки ніхто й нікому не відчинить.

Пояснення міського голови Віталія Малецького, які він оприлюднив, - такими є вимоги безпеки й у той же малий зал №1 міськвиконкому, де засідають дорогоцінні тіла, потрапити можна, але не раніше ніж за 10 хвилин до початку заходу.

Двері при цьому учасникам міськвиконкомівських зібрань відчинятиме спеціальний охоронець.

Однак здається, що це пояснення міського голови щодо нових правил безпеки – для дітей нашого міста віком від 6 до 8 років.

Насправді все гірше – наші чиновники, які вирішують на своїх робочих місцях власні бізнесові питання, десь прокололися.

Де саме й кого їм вдалося образити до смерті – на це питання вони не відповідають, але заходи безпеки для нашого райцентру, які втілили в життя, – безпрецедентні й в Україні таке взагалі відбувається вперше.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1278 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1944 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2495 0