Новини з 1996 року

Що вчені радять їсти відповідно до вашої групи крові

pplus 11 лютого 2019 06:53 188 0

Група крові тісно пов'язана зі здатністю нашого організму перетравлювати певні продукти, тому для кожної групи крові рекомендується спеціальна дієта.

Дізнатися, яка у вас група крові, насправді досить просто. Все, що вам потрібно, - це 3 пробірки з трьома різними реагентами, що містять три різних антитіла: A, B і Rh. І звичайно, зразок крові. Додайте трохи крові в кожну пробірку і спостерігайте за тим, як змінюється вміст. Злипання означає, що кров реагує з тими ж самими антитілами, які вона має в собі, і саме так вчені визначають нашу групу крові. Тепер, коли ви знаєте, як визначається група крові, ми хотіли б розповісти, який раціон для вас найкращий. Ідея полягає в тому, що наша група крові тісно пов'язана зі здатністю нашого організму перетравлювати певні продукти. Таким чином, для кожної групи крові рекомендується спеціальна дієта, щоб людина могла вести кращий, здоровіший спосіб життя. Цей підхід був популяризований доктором Пітером Д'Адамо після того, як він опублікував книгу на цю тему в 1996 році.

1 група крові

Вважається, що люди з цією групою крові мають високий рівень кислоти в шлунку і мають дуже добре розвинену здатність перетравлювати як тваринні білки, так і жир. Саме тому для них найкраще підходить раціон з високим вмістом білка, з великою кількістю високоякісного м'яса, риби, овочів і фруктів. Вуглеводи, такі як зерна й бобові, можуть легко накопичуватися у формі жиру в їх організмі. Отже, якщо у вас 1 група крові, то краще їх уникати.

2 група крові

Для людей з кров'ю 2 групи пропонується вегетаріанська дієта. Кажуть, що люди з цією групою крові мають низький рівень шлункової кислоти і не можуть добре перетравлювати тваринні білки й жири. Тому пропонується їсти багато фруктів, овочів і злаків. Важливо, щоб ці продукти споживалися в найбільш натуральному вигляді - свіжому та органічному, без будь-яких інших інгредієнтів.

3 група крові

Згідно з книгою, люди з цією групою крові вважаються всеїдними, тому вони можуть їсти різноманітні продукти. Однак кукурудза, пшениця, помідори та арахіс можуть викликати збільшення ваги, втому і гіпоглікемію. Інша їжа, якої люди з цією групою крові повинні уникати, це курка. Незважаючи на те, що це м'ясо, воно може викликати інсульти та імунні порушення в людей з 3 групою крові. Краще замінити курку бараниною, м'ясом кози або кролика.

4 група крові

4 група є рідкісною і найновішою групою крові. Вона має змішані властивості 2 і 3 груп. Люди з цією групою крові мають низький рівень кислоти в шлунку, як 2 група, але вони також мають адаптацію до м'яса, як 3 група крові. Яйця, морепродукти і листова зелень хороші для людей з цією групою крові. Їм також рекомендується їсти менші порції та частіше, оскільки це краще для їх перетравлення.

Усе це звучить добре в книзі, але як щодо реального життя? Дослідження, проведені у 2014 році, показали, що в людей, які дотримувалися запропонованої дієти, значно покращувався стан здоров'я. Однак ці покращення виявилися не пов'язаними з групою крові. У будь-якому випадку, якщо всі 4 варіанти раціону є здоровими й супроводжуються режимом, вони можуть перетворитися на здоровий спосіб життя і поліпшити ваше загальне самопочуття.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись