Новини з 1996 року

Що відбуватиметься у Кременчуці на День Прапора та День Незалежності? План заходів

Едера Бедьо 17 серпня 2016 10:00 1407 0

Вже наступного тижня, у вівторок та середу, Україна відзначатиме два великих державних свята - День Прапора (23 серпня) та День Незалежності (24 серпня). У Кременчуці з нагоди 25-річчя Незалежності нашої держави готувалися аж з початку червня. Утім не можна сказати, що градоначальники міста цього року зробили ставку на креативність та новаторство, бо, як і кілька років поспіль, буде велопробіг, парад вишиванок з визначенням найкращої, акція "З Днем народження, Україно!". Тож план заходів такий:

Вівторок, 23 серпня, День Прапора: 

9:00 - підняття Державного Прапора України та урочисте вручення паспортів 16-річним громадянам України на площі біля КЗК «Міського Палацу культури».

10:30 - виготовлення прапора України з квітів із паперу (2х1,5) на майданчику біля ТОВ «Добробит» (вул. Велика набережна, 17).

15:00 - стріт-акція «Варись, варись, борщику» поблизу відділу абонементу ЦМБ (вул. Соборна, 9/16).

 

Середа, 24 серпня, День Незалежності:

16:30 - велопробіг, старт біля ПК "КрАЗ".

17:00 - парад вишиванок, старт від ПК «Кредмаш» - до пл. Перемоги; нагородження  переможців загальноміського конкурсу  вишиванок «Вишиваний Кременчук» на площі біля ПК «Кредмаш»; акція «З Днем народження, Україно!», бібліотека ім. Торубари, (вул. Соборна, 12/16); урочистий концерт за участю кращих колективів художньої самодіяльності міста до 25-ої річниці незалежності України на площі Незалежності.

 

Четвер, 25 серпня:

17:00 - «Тобі, Україно, наше щасливе дитинство» у парку "Воїнів-Інтернаціоналістів". 

 

Теги: Життя КременчукаСвятаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись