Новини з 1996 року

Що відбувається? Тестів на коронавірус у Кременчуці вже більше тисячі. А використано за тиждень лише 12

Олександр Курилов 25 березня 2020 09:23 480 0

Кількість тестів для проведення перевірки на коронавірус у Кременчуці вже перевищує тисячу й усі вони лежать у кабінетах, сейфах, столах і на столах наших медиків і чиновників.

Відповідну інформацію оприлюднив міський голова Віталій Малецький, який учора в соціальних мережах повідомив про надходження до міста ще 950 тестів, «які  були доставлені з Китаю в Україну завдяки Президенту Зеленському».

Далі ж слід сказати про загальний баланс на сьогодні з цими тестами, які потрібні для діагностики коронавірусу.

Усього за тиждень їх доставлено до міста 1120 штук, використано лише 12, при тому, що два таких тести  передали з Кременчука до Горішніх Плавнів. Тобто всі  інші лежать без жодного руху.

Далі ж слід запитати в наших чиновників, для чого лікарям нашого міста  стільки тестів, якщо їх у Кременчуці ніхто не використовує?

Мова про те, що навіть хворим, які лікуються в наших лікарнях із запалення легень, таке тестування не проводиться.

І слід розуміти, що вже в наших поліклініках,  у сімейних лікарів, які приймають хворих, ці тести теж особливим попитом не користуються.

Звідси й запитання до нашого мера: що відбувається й чому таке тестування не проводиться жителям нашого міста, які повернулися з-за кордону і перебувають сьогодні на самоізоляції?

До речі, чи справді ці люди сидять удома, і яка може бути ізоляція, якщо людям потрібно вийти з дому в той же магазин або вирішити інші побутові питання? На все це немає відповіді.

Відомо тільки одне – якщо раніше всі скаржилися на відсутність тестів, то ось нашому Кременчуку такі  надали в достатній кількості. Але далі що – ці тести в мерії Кременчука будуть сушити чи солити?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1310 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1986 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2561 0