Новини з 1996 року

Що треба мати в душі, що б так вчинити з живим псом? - працівники Спецсервісу шукають винних

Марина Баніт 26 лютого 2018 13:30 1433 0

"Сьогодні рано-вранці, ще в темряві в районі Кривушів з машини викинули старого собаку!" – саме так розпочала свою розповідь начальник служби відлову та утримання КП "СПЕЦСЕРВІС-КРЕМЕНЧУК" Марина Кожушко.

"Пес довго скиглив від страху і болю, потім замовк і ліг вмирати... Помирати треба було довго й болісно - ​​від голоду, холоду, від туги... Напевно, таку страшну смерть він «заслужив» багаторічною відданістю своїм господарям - вони так вирішили!" - припускає пані Марина.

Але світ не без добрих людей, про собаку повідомили в нашу службу. Дякую! Майже замерзлого, змученого пса забрали в пункт тимчасового утримання. Зараз він у безпеці, дуже старенький, майже сліпий, він намагається освоїтися у вольєрі і зрозуміти, що з ним сталося... Чому ж так соромно дивитися в його сліпі очі?

У Спецсервісі постараються, щоб свій останній день цей пес зустрів ситим, спокійним і відчував, що його люблять. Наскільки це можливо, ми постараємося виправити жорстоку несправедливість, яку зробив той, хто викинув свого собаку на мороз, адже милосердя і повага до старості - це основа всього людського, це те, що робить нас людьми!

І ще... таких старих, покинутих, сумуючих собак у «Спецсервісі» багато, їх настільки шкода, що по-справжньому боляче на них дивитися! Абсолютно не зрозуміло, ЩО треба мати в душі, щоб ТАК вчинити з живим псом, який прожив поруч багато років! Це страшні, небезпечні люди, вони здатні на все...

Працівники "Спецсервісу" звертаються до небайдужих:

"Придивіться, друзі, може, ви знаєте цього собаку і його господарів, повідомте, будь ласка, нам. Закон України і Кримінальний кодекс ніхто не відміняв! За цим фактом ми готові подати заяву в поліцію про жорстоке поводження з тваринами!"

КП "Спецсервіс-Кременчук", вул. Горького, 48/75

067 203 21 97 - черговий телефон, Спецсервіс.

098 779 54 42 Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 387 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1128 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 834 0