Новини з 1996 року

Що робити, щоб парфуми трималися весь день

pplus 15 жовтня 2019 08:10 252 0

Ти дивуєшся, чому духи такі нестійкі? Можливо, ти просто неправильно їх наносиш?

Зволож шкіру

Чи знала ти, що парфуми залишаються довше саме на жирній шкірі? Тому обов'язково нанеси гарний зволожуючий крем, перш ніж переходити до парфумів. Особливо добре це працює з відповідним до твого парфуму лосьйоном, так аромати зберігаються набагато довше.

Розпорошуй у правильних місцях

Духи розкриваються від тепла тіла, тому нанось їх на точки пульсу. Це найтепліші місця нашого тіла, тому що там кров знаходиться найближче до поверхні шкіри. Розпили аромат на зап'ястя, за вухами, з боків шиї, під колінами й на ліктьовому згибі. Тільки не нанось на кожну точку, запах буде вже занадто нудотним!

Одну помилку ми робимо майже всі — тремо зап'ястя після розпилення парфумів, а цього робити категорично не можна. Це тільки пошкоджує молекули в ароматі й змінює його запах. Натомість акуратно стисни зап'ястя, щоб передати аромат.

Побризкай гребінець

Ніколи не нанось парфуми на волосся, тому що вони містять спирт, який висушує і псує твої дорогоцінні локони. Якщо хочеш, щоб волосся теж пахло, — купи спеціальні парфуми для волосся або розпили парфуми на гребінець, почекай, поки спирт вивітриться і розчешися. Таким чином ти отримаєш приємний аромат, не пошкоджуючи волосся.

Обирай правильну концентрацію

Парфуми й туалетна вода — не одне й те ж, хоча багато хто про це не замислюється. Перші містять близько 20-40% ароматичного масла, тому найбільш стійкі, парфумована вода — 10-20%, туалетна вода — більш легкий аромат із 10% ароматичного масла, а спреї для тіла містять усього 1-3%. Для повсякденного користування вибирай парфумовану воду, а для особливих випадків бережи пляшечку парфумів.

Парфуми краще наносити точково — пальчиком на точки пульсу, а ось парфумовану й туалетну воду краще розпорошувати в повітря, а потім увійти в цю ароматну хмару, як роблять актриси у фільмах. Таким чином частинки аромату рівномірно розподіляться по шкірі й ти будеш пахнути набагато довше. Цей вид ароматів не такий нудотний, як духи, тож різко виділятися твій запах теж не буде.

Користуйся в правильний час

Кращий час для нанесення парфуму — відразу після прийняття душу й перед тим, як одягатися. Волога на твоїй шкірі допомагає зафіксувати запах.

Дивися на інгредієнти

Стійкість парфумів залежить не тільки від концентрації ароматичних речовин, але й від інгредієнтів. Найбільш стійкі ноти — деревні та східні, а ось фруктові швидко вивітрюються, зверни на це увагу.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1236 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1889 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2382 0