Новини з 1996 року

Що робити батькам, якщо директори шкіл не вирішують першочергові шкільні проблеми?

Марина Баніт 30 серпня 2017 09:57 1127 0

Під час прес-конференції, організованої депутатом міської ради  та заступником голови депутатської комісії з питань освіти та охорони здоров'я Тетяною Сідеркою, пролунали відповіді на питання, що цікавили кореспондентів. 

Питання "Програми Плюс": що робити, якщо батьки вважають, що першочергово треба відремонтувати щось одне, а директор школи - зовсім інше?

Наприклад, в одній зі шкіл Кременчука туалет потребує ремонту, модернізації через незадовільний технічний стан, що в свою чергу призводить до того, що в школі стоїть сморід, а діти через неправильно  розташовані двері просто соромляться бути побаченими і терплять увесь день. Батьки вважають, що це проблемне місце потребує негайної уваги. 

Директор же школи не вважає це питання проблемним і не планує ремонт туалету, тому не надає запит на виділення грошей з місцевого бюджету.

Депутат Тетяна Сідерка пояснила, як діяти в даному випадку. Вона радить батькам у подібних випадках писати не одну, а дві паралельні заяви з вимогою приділити увагу тому чи іншому питанню і виділити гроші з місцевого бюджету. Одну заяву надати директору, а якщо директор не реагує, то таку ж заяву надати на депутатську комісію на ім'я Тетяни Сідерки.

Депутат розбереться у питанні доцільності заяви і посприяє якомога швидшому вирішенню проблеми.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 427 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 717 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 887 0