Новини з 1996 року

Що раніше – кременчужан поб’ють, або віце-мер з будівництва Кравченко звільниться з роботи?

Олександр Курилов 22 серпня 2016 16:04 1443 0

Мешканці мікрорайону 1-ий Занасип рекомендують віце-меру Кременчука Дмитру Кравченку  звільнитися з роботи через власний непрофесіоналізм і пекти пиріжки.

Також  депутатська комісія міської ради з питань екології та землекористування рекомендує міському голові Малецькому провести спеціальне службове розслідування з приводу того, як видають документи на будівництво у нашому міськвиконкомі.

Це - реакція громадян і депутатів міськради на черговий будівельний скандал у місті й сьогоднішня зустріч кременчужан з представниками земельної комісії  міськради у виконкомі.

На самій зустрічі можна було почути виступи громадян з вимогою припинити незаконне будівництво на Першому Занасипу  та неаргументовані промови чиновників міськвиконкому, через дії яких у місті палає черговий будівельний скандал.

З того, що відомо, - нова 12-поверхова будівля, зі спорудженням якої не погоджуються мешканці сусідніх будинків,  не матиме прибудинкової території й затулятиме сусідні будинки від сонця майже повністю. Це є порушенням, яке всі бачать, але на яке не реагують

Однак зупинити це будівництво у міськвиконкомі не можуть.

За словами заступника мера Кравченка, у міськвиконкомі немає таких повноважень.

Забудовник – підприємство «Набережна квартал» уже отримало у нашій мерії архітектурно-будівельні умови, а Полтавське управління архітектурного контролю надало декларацію на початок будівельних робіт.

Тож порада людям від віце-мера Дмитра Кравченка, який видачу архітектурно-будівельних умов у нашому місті контролює, – громадянам слід писати скарги в Полтаву, у державний архітектурно-будівельний контроль.

Натомість зустрічна порада громадян віце-меру після більш ніж годинних дебатів – звільнятися і йти пекти пиріжки.

Втім якщо відкинути звинувачення віце-мера в бік громадян, то результати сьогоднішньої комісії такі.

Міському голові Малецькому рекомендують попросити полтавських фахівців, аби ті перевірили декларацію, видану для початку будівництва у мікрорайоні.

Втім перевіряти тут особливо й нічого.

«Ноги» цього скандалу ростуть з міськвиконкому Кременчука, де спочатку фірмі «Набережна квартал» уже у нашій мерії видали містобудівні умови, з якими не погоджуються кременчужани й на підставі яких надали декларацію на початок будівництва.

Видавали ці документи в управлінні архітектури міськвиконкому, яке віце-меру Кравченку підпорядковане. Тож якщо ми дізнаємося, що ці незаконні умови видано безпосередньо за вказівки нашого віце-мера з будівництва, то навряд чи хто здивується.

Але тут для висновків уже сам міський голова Кременчука Віталій Малецький має провести спеціальне службове розслідування.

А поки цього немає – мешканці будинків по вулиці Велика Набережна продовжать цілодобове чергування, аби не допустити забудовників на будівельний майданчик, що поруч з їхніми багатоповерхівками.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2375 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2405 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3639 0