Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Що про людину розкажуть родимки на обличчі

pplus 27 травня 2020 07:50 448 0

Саме за розташуванням родимок можна дізнатися, яким характером володіє людина, які у неї пристрасті, інтереси й таланти. Якими якостями наділені власники родимок на тій чи іншій частині обличчя?

Між бровами або в центрі лоба

Вважається, що власник такої «мітки» володіє рідкісною здатністю бачити людей наскрізь і передбачати майбутнє. Такій проникливій людині дуже важливо розвивати свою інтуїцію і вчитися прислухатися до внутрішнього голосу. Крім жартів, така людина запросто може стати ясновидцем або цілителем.

З будь-якого боку чола

Така людина наділена організаторськими талантами та вмінням керувати. Їй неодмінно варто зайняти в житті позицію лідера і вести за собою людей. В іншому разі її лідерські якості будуть виступати проти неї самої, тягнучи за собою психосоматичні захворювання.

З правого боку ока

Темпераментністю і запальним характером наділяється людина, у якої є така родимка. Вона не витримує критики та агресивно реагує на будь-яке висловлювання на свою адресу. Тож їй важливо розвивати в собі терпимість і вчитися дипломатії, інакше з таким ставленням до навколишніх можна легко розгубити всіх, хто для неї дорогий.

З лівого боку ока

Як правило, розташування на обличчі такої родимки вказує на те, що людина схильна в будь-яких життєвих ситуаціях звинувачувати себе. Це справжній шукач правди та любитель докопуватися до істини. Через таку рису характеру в його житті нерідко виникають особисті проблеми й відсутність взаєморозуміння з близькими людьми.

На правій щоці

Це пристрасна натура, яка на перший план свого життя висуває плотські задоволення. Такій людині складно відмовити собі в сьогоднішнім бажанні любити, смачно їсти та жити на повну котушку. Якщо власник такої родимки не буде гальмувати себе під час таких нападів, він легко може потрапити в пастку залежностей, які рано чи пізно його знищать.

На лівій щоці

Володар такої родимки — відчайдушний любитель епатажу. Йому подобається провокувати навколишніх своєю нестандартною поведінкою і неоднозначними висловлюваннями. Така людина одночасно притягує і відштовхує від себе. З одного боку, вона прагне до стабільності й постійності, з іншого - не може протистояти своїй бунтарській натурі. Через це її соціальне та особисте життя складається з постійно мінливих злетів і падінь.

На кінчику носа

Повітряна, легка і безтурботна — така ця людина, чий кінчик носа прикрашає родимка. Життя за правилами для неї надзвичайно складне і позбавлене яскравих фарб, які їй необхідні, як повітря. Однак для навколишніх така людина може здаватися несерйозною. Але її легкість і добродушність завжди перекривають всі її негативні якості.

Над губою

Володар такої родимки одночасно поєднує в собі чуттєвість, зухвалість, холодність і непохитність. Він привабливий для навколишніх і водночас неприступний. На перший погляд, здається відстороненим і закритим. Але якщо дізнатися його краще, то стає зрозуміло, що всередині вирує гарячий темперамент і всепоглинаючі пристрасті.

Під губою

Володар такої родимки на обличчі здається відкритою людиною. Але насправді він схильний говорити саме те, що навколишні хочуть від нього почути. Його репутація надзвичайно сильна, хоча це не заважає йому час від часу робити необдумані вчинки. Зазвичай його люблять навіть попри його можливі помилки.

На підборідді

Чуттєвий і вразливий, швидко закохується, незлопам'ятний володар родимки на підборідді прагне створити гармонію навколо себе. Іноді він буває нестриманим і надмірно емоційним. Але за його імпульсивністю завжди ховається тендітна натура, яка мріє про те, що у світі нарешті запанує добро і справедливість.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 778 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1465 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1473 0