Новини з 1996 року

Що показ мод, що показ кар’єрів. У КОМСОМОЛЬСЬКУ СЬОГОДНІ ДИВНІ СЛУХАННЯ НАРДЕПА ШАПОВАЛОВА ПО БІЛАНІВСЬКОМУ ГЗК

kurilov 06 серпня 2015 15:18 1439 0

Радіації немає, гірничі кар’єри є і є навіть цехи, в яких ремонтують японські вантажні авто, які залізну руду з кар’єрів вивозять.

Це сьогодні у сусідньому Комсомольську  катають на маршрутному таксі кременчуцьких журналістів – проводять перший етап громадських слухань по Біланівському ГЗК,  на яких, за запевненням нашого нардепа пана Шаповалова,  мали б бути представники екологічної комісії парламенту.

Однак нікого, крім самого Юрія Шаповалова та його невідомого кременчужанам  колеги з парламенту на прізвище Рибак, – немає.

Зрозуміло, що і власника підприємства – нардепа Жеваго теж немає.  Але є журналісти, яких з Кременчука на Біланівський ГЗК привезли спеціальним автобусом.

 Тож кременчуцька  пишуча братія вже побувала на Єристівському ГЗК, на дослідній ділянці, де має постати Біланівський ГЗК. Також репортерів  представники компанії Жеваго повезли на ставок–випарник Кременчуцького НПЗ, а тепер уся бригада їде безпосередньо у сам Комсомольськ.  Певно, що везуть обідати.

Інше, про що розповів «Програмі плюс» репортер Андрій Михайленко, – журналістам Кременчука показали  працюючий дозиметр. А останній  радіаційний фон та його перевищення не зафіксував. Також репортерам видали усі довідки, купу паперів  і навіть розповіли, що будуть робити з водою, яку відкачуватимуть з Псла.

Єдине питання, з якого не досягнуто розуміння, в усякому випадку між екскурсоводами-«гірниками»  та репортером «Програми плюс»,  - це суперечка про онкологічні хвороби.

За даними, які є в редакції, найбільше їх фіксують у Комсомольську,  Кременчуці та Кременчуцькому районі.

А от чому так – представники Біланівського ГЗК пояснити не можуть і вимагають, аби було надано пояснення зв’язку між їхнім підприємством та сумною статистикою.

Втім екскурсія триває далі, й наступним, хто писатиме звіт про побачене вже після обіду у Комсомольську, буде репортер Андрій Михайленко.

О.Курилов

Теги: ЖевагоГЗК

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3684 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 130 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 336 0