Новини з 1996 року

Що не можна гріти в мікрохвильовці

pplus 13 листопад 2018 06:49 224 0

Мікрохвильові печі вже давно стали невід'ємною частиною побуту будь-якої сучасної людини. Зараз нам уже дуже важко уявити, як ми раніше обходилися без цього дива побутової техніки. З її допомогою можна дуже легко й швидко розігріти (а часом і довести до готовності) величезну кількість страв, при цьому мікрохвильовка займає мінімум місця на кухні. Незважаючи на всю її універсальність і корисність, є кілька правил, яких ми обов'язково повинні дотримуватися, щоб продовжити термін використання і залишатися в безпеці, тому що інколи її неправильне використання може призвести до дуже неприємних результатів, інформує Ukr.Media.
Отже, щоб зберегти мікрохвильову піч і свої улюблені страви, не варто поміщати в неї такі продукти й речі.
Фрукти
Фрукти однозначно не є тими продуктами, які потрібно гріти в мікрохвильовій печі. Виноград - вибухне, а родзинки настільки сильно розмажуться по внутрішній поверхні мікрохвильовки, що навряд чи зможете її врятувати.
Гострий перець
Гострий перець, особливо висушений, також не підходить для того, щоб його гріли в мікрохвильовій печі. Капсаїцин - активний інгредієнт у гострому перці - під впливом високої температури від мікрохвиль випаровується, а отриманий у результаті пар дуже шкідливий.
Яйця
Кожна людина у своєму житті хоч раз замислювалася про те, щоб зварити яйце в мікрохвильовці. Однак, перш ніж приступати безпосередньо до дослідів, гарненько подумайте. Всередині шкаралупи яйце нагріється до неймовірної температури, що в підсумку призведе до сильного вибуху прямо в мікрохвильовій печі. Якщо не хочете потім провести залишок дня, відтираючи засохлий жовток, краще не робити цього.
Металевий посуд
Усі знають, що гріти металеві предмети в мікрохвильовці не рекомендується. Зазвичай починається сильне іскріння, а якщо посуд був ще й алюмінієвий, тоді й зовсім може загорітися. Краще для підігрівання або готування використовувати спеціальний посуд для мікрохвильових печей. Тоді і ваш обід буде цілий, і мікрохвильова піч буде служити й далі.
Вода
Не намагайтеся кип'ятити у мікрохвильовій печі воду. Як такого кип'ятіння відбуватися не буде, так як поверхня посуду залишатиметься холодною. І якщо після цього захочете що-небудь у цій воді заварити, зусилля не увінчаються успіхом. В крайньому випадку періодично помішуйте чим-небудь саму воду.
Хліб
Якщо зберетеся гріти в мікрохвильовій печі хліб, безумовно, тільки зіпсуєте його. Якщо він пробуде там близько 10 секунд, то моментально розм'якне і набагато швидше зіпсується. Якщо хочете засушити черствий хліб, краще все ж використовувати духовку, а не мікрохвильовку.
Пластик
Деякі речі, виконані з пластику, підходять для того, щоб їх гріли в мікрохвильовій печі, але тоді на них має бути напис, що свідчить про це. Якщо нічого подібного знайти не можете, значить, пластик просто розплавиться всередині печі і його буде дуже важко відмити.
Губка
Якщо помістити губку в мікрохвильовку і прогріти її протягом 30 секунд, усі мікроби, що засіли на ній, будуть знищені. Однак є в цьому способі і гігантський мінус - кухня буде смердіти так, що тобі вже буде абсолютно плювати, чи є на губці мікроби. Погодьтеся, вони не так уже дорого коштують, щоб проводити над ними такі випробування. Просто викиньте стару губку й покладіть біля раковини нову.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись