Новини з 1996 року

Що дозволено Малецькому, то не дозволено нікому. Мер Кременчука і ЗМІ. Точка зору

Олександр Курилов 11 квітня 2017 18:15 1240 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький надалі житиме за принципом: «що дозволено Юпітеру, те не дозволено бику». Однак  сонцесяйним Юпітером у цьому випадку буде  він сам, а тими, кому нічого не дозволено, – кременчуцькі репортери.

Це апаратна нарада у виконкомі вчора й урочиста промова на ній міського голови Кременчука, який вздовж і впоперек критикував репортерів. Причина – журналісти начебто зробили помилку в повідомленні про роботу міських підприємств.

Звісно, що оминути увагою такого наш мер не зміг.

Тож присутні почули довгий коментар міського голови Кременчука Віталія Малецького на тему: репортери нашого міста пишуть таке, що на голову не надягнеш.

Однак що саме написали про нашого міського голову неправдивого, що б не відповідало дійсності, градоначальник не уточнював.

Так само він не згадував свої особисті ЗМІ, де підлеглі йому комунальні та напівкомунальні робітники «пера», якщо не будують міст, так увесь час женять його ж одружену куму - депутата міськради.

У свою чергу репортер вітає нашого міського голову з набуттям сонцесяйності й статусу особи, про яку можна повідомляти лише гарні речі.

Щодо життєво важливих питань, то, як можна зрозуміти нашого міського голову, про них краще мовчати. Інакше – градоначальник помститься обов’язково й для початку ще більше утаємничить від громадськості роботу міських чиновників.

Однак усе це вже було й усе це репортери проходили.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 134 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 569 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1042 0