Новини з 1996 року

Що Бог дав. Або що зміг, те і вийшло, Мер Кременчука Малецький оприлюднив свій щорічний звіт і втік

Олександр Курилов 14 грудня 2019 16:16 710 0

З надзвичайними заходами безпеки – коли поліція контролює все, що відбувається поза стінами міського палацу культури й в самому палаці.

При повному контролі ситуації в залі, за якою дивляться працівники КП «Муніципальна варта», при порожньому балконі другого поверху, куди людям заборонили заходити взагалі…

Це міський голова Віталій Малецький, попередньо вдягнувши бронежилет під сорочку – такі враження, вчора оприлюднював свій звіт перед працівниками міськвиконкому, всіх його відділів та управлінь у міському палаці культури.

Втім у великому залі були не тільки працівники управлінь соцзахисту чи УЖКГ, серед присутніх також -  пенсіонери з агітаційної сітки Малецького-Шаповалова  - люди які легко впізнаються.  

Сама зустріч тривала півтори години, завершилася вона вітанням з Новим Роком й питань, аби отримати відповідь з теми , що саме слід жителям очікувати в тій же тарифній політиці чи якості питної води, або покращення роботи маршрутних таксі, які віднедавна їздять по мікрорайонам з інтервалом в півгодини – ніхто не задавав.

Однак, громадяни дізналися наступне.

50 нових дитячих майданчиків у місті з’явилося не завдяки нашим податкам в бюджет, але меру.

Ремонт в лікарнях,  обсяги якого значно зменшені  – завдяки меру.

Ремонт в школах – завдяки меру.

Діти до 12 років їздять у громадському транспорті безкоштовно завдяки меру (  їздять тільки зранку)

Парки і сквери  в місті появилися завдяки меру Малецькому.

Ялинка у нас краща завдяки меру Малецькому й Кременчук – ще непризнана молодіжна столиця України

Й так само все інше – сонце якщо й встає, то тільки завдяки міському голові й завдяки йому воно заходить й все тому, що команда Малецького продовжить свій курс.

Аби якщо бути справедливим й якщо уникнути  теми тролейбусів, які придбано в кредит за наші податки, то позитиви між іншим є.

У Кременчуці успішно пройшла частина медреформи й тепер у нас є сімейні лікарі. До того ж, з’явилися в амбулаторії в мікрорайонах, які приймають хворих і дають направлення до вузьких спеціалістів.

Але з другою частиною у нас проблеми й тепер вузькі спеціалісти в тій же першій поліклініці стали  важкодоступними.

Й звісно є зміни в самих лікарнях, де купують за кошти міського бюджету обладнання. Все ж таки Кременчук,  з його величезними бюджетними надходженнями,  хоч чимось має відрізнятися від сусідніх сільських районів.

Загалом звіт  міського голови був заспокійливим – про окремі речі, як то громадській бюджет градоначальник був вимушений говорити двічі.

Чому двічі – бо нинішній рік на справи мера вийшов неврожайним й тому Віталій Малецький вдався до затягування часу, що йому вдалося.  

Врешті решт – аудиторія яка слухала розповідь мера, проти цього не протестувала.

Що у підсумку, якщо промовчати про повідомлення, що за кошти міськвиконкому, кожному хворому в онкодиспансері виділяють ліки для хіміотерапії в розмірі приблизно, 9 тисяч гривень, а це неправда, то у місті позитиви звісно є.

Негативів звісно при цьому втричі більше, але.

Зрозуміло, що Кременчук не Вінниця, а тому на наших вулицях брудно й сміття, а на тротуарах в центрі міста ями, де можна поламати ноги, але це така справа.

Головне,  що у 2020 році у міських школах почнуть ремонт туалетів які виглядають середньовіччям.

Й можливо, якщо пощастить, в школи міста почнуть купувати комп’ютерні класи, яких в окремих закладах освіти немає взагалі й теж саме буде з меблями, що нам дісталися від царя Гороха.

А інше, що було б непогано, й про це наш міський голова мовчить як риба – це величезні кременчуцькі тарифи на тепло, гарячу воду, які Віталій Малецький давно мав зменшити  й якість питної води.

Вона у нас жахлива й мова про третю ступінь очищення, яку побудувати обіцяли, але щось у міськвиконкомі пішло не так.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 987 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1830 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 846 0