Новини з 1996 року

Ще відключення тролейбусного управління не було, а тролейбуси вже переповнені. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 09 лютого 2016 10:05 948 0

Як ми  повідомляли, найближчої середи у Кременчуці можуть не виїхати тролейбуси на маршрут із заборгованості КП КТУ перед “Полтаваобленерго” за спожиту електроенергію.

І невідомо, як добиратимуться тисячі кременчужан у своїх справах без цього виду маршрутного транспорту. Якщо ще деякий час тому у Кременчуці перевозили 45 тролейбусів, то вже сьогодні обслуговує кременчужан лише 37 одиниць електротранспорту. 

Від такого скорочення пасажирського транспорту тролейбуси, які виїхали  в рейс, були переповнені вже з перших зупинок від КТУ. І далеко не всі пасажири мали змогу потрапити у тролейбус на наступних зупинках.

 

 

“Ми простояли близько 40 хвилин, щоб потрапити у тролейбус, я спізнилася на роботу. Маршрутки також їхали без зупинок переповнені”, - телефоном розповіла пасажирка першого маршруту, яка чекала своєї черги поїхати на зупинці “Автопарк”, що на вул. Київській.

 

Заповнена маршрутка

 

Сподіваємося, що керівництво КП КТУ та "Полтаваобленерго" домовляться, а кременчужани і надалі користуватимуться доступним видом пасажирського громадського транспорту. 

 

Фото: Андрій Рубан

 

 

 

 

Теги: Транспорт КременчукаКомунальні службиЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 113 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 279 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 560 0