Новини з 1996 року

Ще пару таких затримань і Кременчук залишиться без суддів. У МІСТІ СЬОГОДНІ ПРОЩАЮТЬСЯ З ЗЕМЦОВИМ

Олександр Курилов 03 листопад 2015 08:40 1246 0

Кременчуцькі судді сьогодні попрощаються зі своїм колегою Віталієм Земцовим, суддею Автозаводського районного суду, який загинув через переслідування в результаті ДТП 30 жовтня.

Прощатимуться з суддею біля будинку, де він жив, – у дев’ятиповерхівці, що на перехресті вулиць Бутиріна та Горького.

Поховають Віталія Земцова поряд з батьками, на кладовищі сусіднього Комсомольська, розповів «Програмі плюс» голова Крюківського районного суду Іван Дядечко.

Щодо самих коментарів стосовно загибелі кременчуцького судді, який разом з адвокатом Віталієм Свириденком тікав від міліції, але не втік, то цей випадок наші судді намагаються не обговорювати.

Натомість, як зазначив репортеру один з колег покійного судді, – гроші це не та причина, через яку потрібно вбиватися.

Як відомо, суддя Віталій Земцов загинув через ДТП під час втечі від міліцейської групи, яка документувала факт отримання хабара в 5 тисяч доларів США.

Автомобіль ДЕУ, в якому перебував суддя, врізався у вантажівку на вулиці Ярмарковій. Слід додати, що суддя загинув на місці. Причина – під час ДТП покійний вдарився головою у щось металеве, у самому салоні авто, в якому перебував.

Редакція висловлює своє співчуття близьким та рідним покійного.

Останнє, про що слід додати, – самі дії наших правоохоронців у цьому випадку, із затриманням, яке не вдалося, навряд чи хтосьназве професійними.

   

 

Теги: Пригоди КременчукаРезонанс КременчукаЖиття КременчукаСмерть судді Зємцова

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись