Новини з 1996 року

Ще два місяці кременчужанин, який напав на касира МФО "Швидко Гроші", проведе в СІЗО. ВІДЕО

Валерія Макряшина 15 серпня 2020 11:00 635 0

Суд у Полтаві ще на два місяці продовжив арешт підозрюваному в нападі на касирку мікрофінансової організації «Швидко гроші».

Засідання почали з розгляду клопотання про продовження строку досудового слідства. На суді слідчий Микола Папуга прохав розглянути клопотання без журналістів. 

 

 

Микола Папуга, слідчий 

- Оскільки зараз буде відкрито матеріали досудового розслідування… Розголошено, можливо, буде досудову таємницю. Таємницю досудового розслідування.

Клопотання розглянули на закритому засіданні.

Суддя Лариса Гольник ухвалила продовжити термін досудового слідства до 24-го жовтня. Наступне клопотання слідчого про продовження терміну тримання під вартою підозрюваного суд розглянув у присутності журналістів. 

Микола Папуга, слідчий 

- Прошу продовжити підозрюваному Горобцю Сергію Герасимовичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, в межах строку досудового розслідування. А саме до 17-ї години 30 хвилин 22.10.2020-го року. 

Клопотання підтримала прокурор Яна Рощепа.

Яна Рощепа, прокурор

- Вважаю, що застосування більш м’якого запобіжного заходу для підозрюваного Горобця не забезпечить його процесуальної поведінки. Оскільки він підозрюється у скоєнні особливо тяжкого злочину. Подальша його поведінка після скоєння злочину: ненадання медичної допомоги потерпілій, наявність значної кількості боргових зобов’язань перед фінансовими установами, що може вказувати на можливість подальшої схильності до скоєння інших правопорушень.

Адвокат підсудного заперечив клопотання слідчого. Він розповів: підозрюваний Сергій Горобець визнав свою вину. Захисник підсудного прохав про цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета. 

Після повернення з нарадчої кімнати суддя Лариса Гольник зачитала ухвалу:

Лариса Гольник, суддя 

- Клопотання слідчого задовольнити. Продовжити строк тримання під вартою Горобця Сергія Герасимовича в Полтавському слідчому ізоляторі строком на 60 діб, в межах строку досудового розслідування, а саме до 17:30 22 жовтня 2020-го року. 

Нагадаємо, подія сталася 20 червня, близько 17-ї години, в Кременчуці. У приміщенні "Швидко гроші", яке розташоване біля зупинки громадського транспорту "Меморіал Вічно Живим", чоловік у захисній масці завдав тілесних ушкоджень касиру - 35-річній жінці. Вона померла у реанімації. 

На суді чоловік розповів, що пішов на злочин через нестачу грошей і тиск кредиторів. Останнім він віддав понад 24 тисячі гривень, які якраз забрав із сейфа "Швидко гроші". 

.

Матеріали по темі:

Касир кременчуцького відділення “Швидко гроші” померла в реанімації. Напали на робочому місці

У Кременчуці затримали злочинця, який вбив касира “Швидко гроші”. ФОТО та ВІДЕО

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 143 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 179 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 234 0