Новини з 1996 року

Ще ближче до людей: концерт Полякової у Кременчуці

Ксенія Омельченко 25 вересня 2016 11:20 2783 0

На честь Дня міста до Кременчука завітала Оля Полякова. Концерт мав розпочатися о 21.00 на площі Перемоги.

Чекати зірку довелося 20 хвилин. Тож виступ «Black Jack» затягнувся.
Неочікувано для всіх діти почали засвистувати гурт та кричати: «Оля». Здається, саме з цього моменту почалося щось шалене. Через кілька хвилин на сцену вийшли четверо гарненьких дівчат, а за ними й сама зірка – Оля Полякова. І, звісно, всі вони були у кокошниках, хоча й дещо гламурних.

Після першої пісні охоронці побачили дітей перед сценою і почали повертати їх назад за загородження. Олю цей факт дуже здивував, і зі сцени пролунало: «Я хочу людей. Пустіть до сцени людей. Хоча б дітей пустіть!». І діти ринулися до сцени, де відбувалися досить недитячі танці у відвертому одязі. Через певний час біля сцени кого тільки не було: і діти, і дорослі чоловіки та жінки, і фотографи – все змішалося.

Дівчата кричали на все горло пісні, які вже давно стали хітами української поп-музики. Серед них і  «Шлёпки», і «О Боже, как больно», і «Первое лето без него», і, звісно, нове продовження хіта - «Плавочки». Одні підтанцьовували дуже активно, інші – залазили на паркан та майданчик для зйомки, звідки людей знімали охоронці.

Загальна істерія продовжувалася протягом усього виступу, було відчуття, що люди відривалися ще б кілька годин, аби співачка не поїхала. На прощання організатори свята подарували Олі солодкий презент – їстівний кокошник!

Загалом концертом залишилися задоволені всі, окрім прибиральників. Кількість сміття на площі після концерту та на центральних вулицях міста вражала: через забиті сміттєві урни - пакети та жерстяні банки кидали просто на дорозі.
Але чого не зробиш, аби свято продовжувалося! Сьогодні чекаємо на виступ гуртів  «Клей Угрюмого», ТНМК та Alekseev`a.

Теги: Оля ПоляковаДень міста у Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1241 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2238 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2855 0