Новини з 1996 року

Ще 2 млн. грн. роздерибанять. У мерії провели таємну нараду по Індустріальному парку "Центральний"

Олександр Курилов 15 грудня 2015 10:10 988 0

Кременчуцькі чиновники й нові депутати міської ради впритул підійшли до головного питання їхнього життя – дерибану чергових  2 мільйонів гривень з міської казни.

Зміст їхнього «починання» – саме ці 2 млн. грн. у проекті міського бюджету на наступний рік будуть виділені з коштів платників податків для складання ТЕО з підведення комунікацій до окремої ділянки землі на Молодіжному, що називається Індустріальний парк "Центральний"

З цього приводу вже у міському виконавчому комітеті новий секретар міськради Юрій Гриценко провів учора спеціальну нараду з депутатами від Радикальної партії Олега Ляшка й представниками місцевого депутатського бізнес-клубу, що має назву «Рідне місто».

Відомо, що нарада була таємна, жодного репортера на неї не запрошували, а мова йшла про освоєння (розпил) бюджетних грошей на нову депутатську пристрасть, що має назву «Індустріальний парк».  

За тим, що відомо сьогодні, – за всі роки існування у нас «Індустріального парку» в цю справу вже було вкладено більше 2-х мільйонів гривень з кишень платників податків. Ці кошти витрачено на безрезультатну діяльність комунального підприємства «Кременчук Інвест», яке цим «парком» опікується.

Про що слід додати – офіційно вважається, що після масового вливання бюджетних грошей, які візьмуть зі статей витрат на медицину, освіту й ЖКГ, в «Індустріальний парк», який на черговій сесії міськради передадуть в управління приватній компанії, масово  прийдуть інвестори.

Втім є запитання, на які сьогодні у наших чиновників та депутатів немає відповіді.

Одне з таких – у місті маса вільних територій з комунікаціями, які можна просто здати в оренду будь-якому інвестору. Головне, аби цей інвестор був.

Але для чого в цьому випадку депутатам міськради витягувати гроші з кишень кременчужан на будівництво непотрібних ТЕО з трубами і такими ж непотрібними кабелями? Можливо, перш, ніж кидати мільйони бюджетних грошей на вітер, новим депутатам міськради простіше було б довести до логічного завершення  те, що вже є.

Зокрема, втілити в реальність інвестиційний проект на тому ж Деївському звалищі, який п’ять років тому  благополучно помер через хабарництво у нашому виконкомі?

 

Фото: сторінка депутата міської ради Дмитра Кавунника на Фейсбук

Теги: Інвестиції КременчукЕкономіка КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1330 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2322 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2942 0