Новини з 1996 року

СБУ затримало бойовика терористичної організації "ДНР" в Кременчуцькому районі. ВІДЕО

Андрій Михайленко 15 листопад 2015 14:56 1039 0

Про те, що полтавчанин після служби у незаконному збройному формуванні "Русская православная армия" приїхав перепочити до Кременчуцького району, зазначено на сайті СБУ України.

Полтавчанин ще на початку 2014 року приєднався до терористів. У складі незаконного збройного формування він брав участь у бойових зіткненнях із силами антитерористичної операції. Терорист також чергував на блокпостах сепаратистів у Горлівці та Донецьку, переміщував з Росії на тимчасово контрольовану бойовиками територію бойову техніку та озброєння.

"До рідного краю бойовик приїхав "перепочити" від терористичної діяльності та у результаті спецоперації був затриманий співробітниками СБУ. Зловмиснику оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України",  - зазначили в СБУ.

 

 

"2014 року я через інтернет познайомився з жителем міста Харків, який запропонував мені воювати на боці "ДНР". У травні 2014 року я приїхав до Донецька й був зарахований у "Російську православну армію" стрільцем. Після навчання мені видали форму та автомат Калашникова. У червні 2014 року мене хотіли відправити в аеропорт, але я відмовився та перейшов у підрозділ Бєзлєра. Командиром моїм був чечен. Увесь час мене навчали російські офіцери, які воювали  в Чечні та Афганістані. Після навчання я виконував різні бойові дії в наслених пунктах Жданівка, Орлівка  та Єнакієво",  - каже затриманий.

"Повірте, я щиро каюсь",  - звертається бойовик до глядачів відео. 

 

 

 

Теги: Підтримка оборониАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1275 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2274 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2891 0