Новини з 1996 року

СБУ передумало? Кілька років Майснер ходив на засідання міськради законно, тепер виявилося, що - ні?

Марина Баніт 14 травня 2018 10:54 1126 0

Депутати отримали попередження у письмовому вигляді. Міськвиконком запросить СБУ на засідання для надання роз'яснень.

У листі, що отримали депутати, як пояснила Оксана Піддубна, йдеться про те, що при прийомі німецького інвестора Йорга Майснера в Кременчуці були виявлені порушення правил прийому закордонних інвесторів.

Оксана Піддубна запитала в секретаря міськради Юрія Гриценка:

- Що не так було з прийомом, а взагалі - не прийомом німецького підприємця Йорга Майснера? Прийом проводить компанія, яка його запрошує. Я знаю правила прийому закордонних інвесторів. Але що було порушено в тому, що він приїхав з Вінниці в Кременчук? Не з Німеччини в Кременчук, а з Вінниці в Кременчук! 

Гриценко відповів:

- Давайте на засіданні, коли зберуться всі депутати, щоб не повторюватися, запросимо представнка СБУ і він пояснить про порядок запрошення іноземців на засідання.

- І хотілося б, щоб він пояснив, що було порушено саме на тому засіданні, коли він був присутній, - наполягала Піддубна.

Нагадаємо, Йорг Майснер кілька років працював у Кременчуці на Деївському звалищі, намагаючись побудувати підприємство з переробки сміття. Тому інвестор доволі часто був присутній на засіданнях комісій і взагалі в міськраді.

Згодом виявилося, що після того, як Майснер вклав чималі кошти в проект, чиновники Кременчука відмовили йому, намагаючись приховати цей факт від кременчужан. А все це, ймовірно, через зацікавленість влади в присутності на звалищі "Кліар Енерджі Кременчук". Останнє підприємство з'явилося на смітнику дуже таємно й стало сюрпризом для багатьох депутатів. Майснер заявляє, що це - корупційна схема, за якою його підприємство усунули й нанесли йому збитків. Через це він приходив на засідання депутатської комісії, на якій розглядалося це питання.

Отже, якщо правильно розуміти, то тим, чим СБУ не цікавилося раніше, тепер раптом зацікавилося. Далі буде...

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1561 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1639 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1558 0