Новини з 1996 року

СБУ конфіскувала документи КП «Благоустрій Кременчука». Мер Кременчука Малецький

Олександр Курилов 02 березня 2016 11:11 1005 0

Працівники міського відділу Служби Безпеки України взяли на вивчення всі документи, які стосуються діяльності комунального підприємства Кременчука. Втім саме підприємство працює.

Відповідну інформацію ЗМІ оприлюднив міський голова Кременчука Віталій Малецький.

«Мова йде про перерахунок коштів підприємства. Також мова про приватизацію земельних ділянок на території самого КП «Благоустрій Кременчука», - за словами міського голови, вже відомо, що на самому комунальному підприємстві палав кіоск, де, «вочевидь, знищували документи».

Як відомо, сьогодні міські чиновники розбираються з діяльністю комунального підприємства «Благоустрій Кременчука». Відповідно, війну проти колишнього директора Сергія Шаповала з цього приводу веде міський голова Кременчука Малецький.

У свою чергу колишній директор звернувся до правоохоронних органів з проханням розібратися з фактом виведення з рахунків комунального підприємства коштів у сумі 400 тисяч гривень, які нібито зникли на зарплатних картках його попередників, зокрема нинішнього керівника управління ЖКГ міськвиконкому Івана Москалика.

Ще раніше депутати міськради минулого скликання вивели з території підприємства ділянку землі, яку передали приватному забудовнику для спорудження чергової багатоповерхівки.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2893 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3366 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3813 0