Новини з 1996 року

Самі знаєте чия. У Кременчуці з’явиться найдовша у світі зупинка транспорту. Довжина - 10 магазинів

Олександр Курилов 07 листопад 2018 16:26 1508 0

Кременчук увійде в книгу Всеукраїнських рекордів якщо не найкрасивішою ялинкою на Новий рік, то обов’язково – найдовшою зупинкою громадського транспорту, довжина якої вимірюватиметься кількістю магазинів. І таких буде небачена для нашого міста кількість – аж десять.

Це останні проекти рішень міськвиконкому, за яким трьом приватним підприємствам дозволяється будувати магазини в комплексі із зупинкою громадського транспорту. Й усі вони будуватимуть зупинку за однією адресою: проспект Лесі Українки, біля будинку №39.

За рішенням, яке буде прийнято, – ПП «Віренто-Смарт», власники якого займаються наданням в оренду нерухомого майна, отримають можливість збудувати одразу чотири магазини.

Натомість власник приватного підприємства «Макторг», який один робить корисну справу - торгує м'ясом та ковбасними виробами, збудує там два своїх магазини.

Ще одне приватне підприємство, «Кремінвест», у якому випливає прізвище засновника  Гриценка, ім’я Андрій, по батькові – Юрійович, тобто син нашого секретаря міськради, який теж займається здачею нерухомого майна в оренду, збудує ще чотири магазини. У підсумку ж магазинів буде 10 і загальна довжина торгової зупинки складе не менше ніж двісті метрів.

У рішенні міськвиконкому вказано, що магазин-зупинка повинен бути споруджений за шість місяців і земля під ним виділяється на 5 років.

Втім з останнім можна не перейматися. Є безліч схем узаконення магазинів-зупинок з подальшою передачею їх у приватну власність.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись