Новини з 1996 року

Сам «утопив», сам «оживив». Малецький рятує Калашника. Буде за місяць керівником Центру зайнятості

Олександр Курилов 15 лютого 2016 12:16 1344 0

Колишній перший заступник міського голови Кременчука Віктор Калашник не буде поки що керівником Кременчуцького міськрайонного Центру зайнятості, але стане заступником керівника, для чого довелося у штат Центру ввести ще одну високу посаду.

Однак призначення колишнього першого заступника мера Кременчука  директором по боротьбі з безробіттям у Кременчуці можливе тільки після конкурсу.

А для його проведення ще потрібне положення. А нині у міському Центрі зайнятості вже є два заступники замість одного.

Про те, що відповідні кадрові зміни готуються, бо колишній керівник Володимир Нападайло – на пенсії,  «Програмі плюс» розповіла директор обласного Центру зайнятості Катерина Клавдієва.

«Без конкурсу призначення керівника у Кременчуці неможливе. А для його проведення потрібне положення. Цей документ готується», - зазначила співрозмовниця.

Інше від неї – це про позитивні характеристики майбутнього директора міського Центру зайнятості.

«Віктора Калашника я знаю за часів його роботи у міськвиконкомі. Робота його позитивна. Також позитивні листи з цього приводу є від міського виконавчого комітету Кременчука та облдержадміністрації», - додала Катерина Клавдієва.

Про що слід додати – лист підписаний мером міста Малецьким щодо працевлаштування його колишнього конкурента на минулих виборах, якого він «трішки» втопив у бруді, - є для міста новиною.

Імовірно, за цим також відбудеться відновлення на посаді керівника міського блоку БПП колишнього першого віце-мера Віктора Калашника та оголошення про закриття всіх кримінальних справ стосовно порушень на минулих виборах. Особливо про закриття тієї, в якій ідеться про нанесення легких тілесних ушкоджень представникам команди партії мера Кременчука «Поручень». Також й іншої – про розповсюдження незареєстрованих «газет», у яких фіолетова команда нинішнього мера Кременчука багатотисячними тиражами потоком чорного бруду топила всіх своїх конкурентів.  

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 468 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 750 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 928 0