Новини з 1996 року

Сімейні радники безкоштовно консультуватимуть мешканців Полтавщини

Ксенія Омельченко 21 жовтня 2018 10:41 307 0

Днями Міністерство юстиції України разом із системою Безоплатної правової допомоги та громадськістю запустило ініціативу «Сімейні радники». Вона спрямована на захист прав громадян у сфері сімейного права. Про це повідомляє начальник ГТУЮ в Полтавській області Антон Кустик.

Сімейні радники – це українці з активною громадською позицією, авторитетні особи в громаді, які  самі  потерпали від домашнього насильства, а нині допомагають іншим подолати подібні проблеми. Вони спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, поліції, державними виконавцями, представниками інших органів місцевої влади допомагатимуть громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права.

Сімейні радники – це волонтери, які будуть посередниками між потерпілими,  співробітниками Мін`юсту та  іншими органами влади. Всі сімейні радники проходитимуть відповідне навчання, щоб бути компетентними та швидко і якісно надати допомогу потерпілій особі.

Варто сказати, що запрацюють сімейні радники спочатку в Києві, потім - в Одесі і Львові. В планах - розвинути цю ініціативу в повноцінний проект.

Ініціатива  покликана реально допомогти громадянам при випадках застосування сили по відношенню до них самих, а також їхніх дітей з боку партнерів, подружжя, колишнього подружжя та інших близьких людей.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись