Новини з 1996 року

Рятувальники з усієї області показують свої здібності на змаганнях у Кременчуці. ФОТО. Доповнюється

Людмила Скачко 21 червня 2019 12:30 398 0

Сьогодні, 21 червня, на території Кременчуцької ДПРЧ-16 з 9:30 розпочалися змагання серед ланок газодимозахисної служби. В такі ланки мають входити по четверо чоловік. До Кременчука прибули рятувальники зі всієї Полтавської області. Це фінальна частина змагань за звання кращої ланки газодимозахисної служби серед підрозділів Головного управління.

 

 

Вони мають якнайшвидше пройти через газодимокамеру, знайти та винести умовного потерпілого на вулицю в безпечне місце, потім швиденько перенести небезпечний вантаж та подати воду від пожежної машини у встановлену мішень. Судді фіксують усе, що виконують рятувальники, та як швидко й оперативно діє ланка. 

 

 

Такі змагання проводяться щороку. Цьогоріч участь у них беруть 16 найкращих команд підрозділів Полтавщини, з Кременчука - три команди ДПРЧ-14,15,16.

 

 

Команди, які займуть перші призові місця, будуть нагороджені медалями, кубками та грамотами Головного управління.

 

 

"Ці змагання проводяться з метою підготовки і вдосконалення професійної майстерності наших газодимозахисних ланок. Станом на 21 червня 2019 року за допомогою ланок газодимозахисної служби було ліквідовано понад 160 пожеж у Полтавській області, врятовано 30 осіб та евакуйовано 60 осіб. Ці дані за період з 1 січня 2019 року. Я також є суддею сьогодні, тому критеріями оцінювання є швидкість та майстерність", - коментує старший помічник начальника чергової зміни з питань оперативного реагування головного управління ДСНС України в Полтавській області Сергій Моргун.

 

 

Як сказав один із рятувальників, у їхній роботі головне - точність, бо ти відповідаєш не тільки за себе, а й за тих, хто працює разом з тобою.

На початку команди провели жеребкування, щоб визначитись із порядком участі в даному змаганні. 

 

 

Першими виступили ДПРЧ із Горішніх Плавнів, другими за результатами жеребкування була одна із ланок Кременчука, потім був Миргород і далі по черзі всі команди брали участь у змаганні, яке досі триває. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2423 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2451 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3688 0